Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Kdo vyhrál v soutěži o jarní víkendový kurz "Jdu běhat na dovolené"?

Autor: Redakce

Mnozí z vás již netrpělivě vyhlíží výsledky naší exkluzivní soutěže o jarní víkendový kurz "Jdu běhat na dovolené" v hodnotě 3800 Kč. Nebudeme vás déle napínat, losování proběhlo a my vám konečně prozradíme, na koho z vás se usmálo štěstí! :-)

Ilustrační foto

Soutěžní otázka zněla: V kolika lokalitách v Praze a Brně pořádá "Jdu běhat" běžecké kurzy pro ženy?

Správná odpověď je za c) v 10 lokalitách v Praze a 3 lokalitách v Brně.

Šťastnou výherkyní se stává:

Barbora Klejchová

Srdečně blahopřejeme!

Sledujte nás i nadále na webu a sociálních sítích, ať vám neunikne další zajímavá soutěž, kterou pro vás připravujeme!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 19.7.2019 03:52

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze