Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Soutěžte s námi o víkendový kurz "Jdu běhat na dovolené"

Autor: Redakce

Ve spolupráci s Jdu běhat jsme pro vás připravili exkluzivní soutěž, ve které máte možnost vyhrát víkendový kurz "Jdu běhat na dovolené" v hodnotě 3800 Kč! 

Ilustrační foto
Zdroj: Jdu běhat.cz

Součástí programu bude společný výběh do přírody, běžecké posilování, videotrénink, ale také výlet s možností koupání. Program bude nabitý, nicméně v pohodovém dovolenkovém duchu. Během dvou večerů bude také možnost popovídat si o technice běhu a jak najít běžeckou trasu na dovolené.

KDY? od pátku do neděle 7. - 9. 6. 2019

KDE? v Řásné u Telče

Víkendový kurz organizuje Jdu běhat - běžecké kurzy pro ženy. Více informací o tomto kurzu naleznete ZDE

A nyní se dostáváme k dnešní soutěžní otázce: V kolika lokalitách v Praze a Brně pořádá "Jdu běhat" běžecké kurzy pro ženy?

a) v 8 lokalitách v Praze a 1 lokalitě v Brně

b) v 9 lokalitách v Praze a 2 lokalitách v Brně

c) v 10 lokalitách v Praze a 3 lokalitách v Brně

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete ZDE.

Správnou odpověď zasílejte do pátku 17. května 2019 do 12:00 hod. na email: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte heslo: SOUTĚŽ - JDU BĚHAT. Vylosujeme 1 šťastnou výherkyni, která získá zdarma víkendový kurz "Jdu běhat na dovolené" v hodnotě 3800 Kč.

POZOR - běžecké kurzy Jdu běhat jsou určeny pouze pro ženy.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.1.2020 00:31

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze