Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Soutěžte s námi o víkendový kurz "Jdu běhat na dovolené"

Autor: Redakce

Ve spolupráci s Jdu běhat jsme pro vás připravili exkluzivní soutěž, ve které máte možnost vyhrát víkendový kurz "Jdu běhat na dovolené" v hodnotě 3800 Kč! 

Ilustrační foto
Zdroj: Jdu běhat.cz

Součástí programu bude společný výběh do přírody, běžecké posilování, videotrénink, ale také výlet s možností koupání. Program bude nabitý, nicméně v pohodovém dovolenkovém duchu. Během dvou večerů bude také možnost popovídat si o technice běhu a jak najít běžeckou trasu na dovolené.

KDY? od pátku do neděle 7. - 9. 6. 2019

KDE? v Řásné u Telče

Víkendový kurz organizuje Jdu běhat - běžecké kurzy pro ženy. Více informací o tomto kurzu naleznete ZDE

A nyní se dostáváme k dnešní soutěžní otázce: V kolika lokalitách v Praze a Brně pořádá "Jdu běhat" běžecké kurzy pro ženy?

a) v 8 lokalitách v Praze a 1 lokalitě v Brně

b) v 9 lokalitách v Praze a 2 lokalitách v Brně

c) v 10 lokalitách v Praze a 3 lokalitách v Brně

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete ZDE.

Správnou odpověď zasílejte do pátku 17. května 2019 do 12:00 hod. na email: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte heslo: SOUTĚŽ - JDU BĚHAT. Vylosujeme 1 šťastnou výherkyni, která získá zdarma víkendový kurz "Jdu běhat na dovolené" v hodnotě 3800 Kč.

POZOR - běžecké kurzy Jdu běhat jsou určeny pouze pro ženy.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 8.2.2023 14:55

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze