Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Pilates a homeopatie pro nastávající maminky

Autor: Redakce

V sobotu 27.4.2019 uspořádal Svět homeopatie ve spolupráci s Mama Baby Studio další aktivní seminář pro nastávající maminky, tentokrát na téma: "Homeopatie v poporodním období". 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Budoucí maminky si zacvičily pilates pro těhotné s milou porodní asistentkou Evou Smrkovsky a poté následovala více než zajímavá přednáška výtečné porodní asistentky Romany Gogelové, která nastávajícím maminkám povídala o možných úskalích v poporodním období a šestinedělí a jak je řešit pomocí šetrné léčebné metody - homeopatie.

Nechybělo také malé pohoštění. Účastnice semináře obdržely skripta k přednášce s přehledným seznamem homeopatických léků pro poporodní období, informační brožurky vydané Homeopatickou lékařskou asociací a časopis Okénko do Světa homeopatie.

Věříme, že byl seminář pro všechny přítomné maminky přínosem a přejeme jim hodně zdraví na cestě k vytouženému miminku.

Pokud jste se nemohly z nejrůznějších důvodů zúčastnit, nezoufejte, na našem webu máme spoustu inspirativních článků i k těmto tématům, naleznete je v rubrice Maminky & děti - Porod a šestinedělí.

Již teď se také těšíme na další, tentokrát intenzivnější vzdělávací seminář pro těhotné, který plánujeme na podzim. Sledujte naše webové stránky, emailový zpravodaj nebo sociální sítě, kde se brzy dozvíte více.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 15.8.2020 09:40

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze