Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Kdo vyhrál v naší narozeninové soutěži?

Autor: Redakce

Náš portál Svět homeopatie oslavil své narozeniny a vy jste měli možnost zasoutěžit si o pěkné ceny. Již známe jméno výherce! 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Ptali jsme se vás, v jakém roce vznikl náš webový portál Svět homeopatie.cz? Správná odpověď je za b) 2011.

Šťastnou výherkyní se stává: 

Jane Leinweberová

Srdečně blahopřejeme a posíláme výhru - Dapis gel a blok Světa homeopatie.

Děkujeme všem za milá přání, která jsme od vás, našich milých čtenářů a čtenářek, dostali k našim narozeninám. Vážíme si vaší podpory, je to pro nás obrovská motivace do další práce! :-) 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.2.2023 15:15

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze