Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Kdo vyhrál v naší narozeninové soutěži?

Autor: Redakce

Náš portál Svět homeopatie oslavil své narozeniny a vy jste měli možnost zasoutěžit si o pěkné ceny. Již známe jméno výherce! 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Ptali jsme se vás, v jakém roce vznikl náš webový portál Svět homeopatie.cz? Správná odpověď je za b) 2011.

Šťastnou výherkyní se stává: 

Jane Leinweberová

Srdečně blahopřejeme a posíláme výhru - Dapis gel a blok Světa homeopatie.

Děkujeme všem za milá přání, která jsme od vás, našich milých čtenářů a čtenářek, dostali k našim narozeninám. Vážíme si vaší podpory, je to pro nás obrovská motivace do další práce! :-) 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 29.9.2020 05:45

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze