Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Svět homeopatie slaví narozeniny! Zasoutěžte si s námi!

Autor: Redakce

Dnes slavíme a to hned dvakrát! 10. dubna se slaví nejen Světový den homeopatie, dnes máme narozeniny i my - SVĚT HOMEOPATIE! Pojďte si s námi u této příležitosti zasoutěžit o pěkné ceny - přípravek Dapis gel a blok Světa homeopatie.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Ptáme se vás, v jakém roce vznikl webový portál Svět homeopatie.cz?

a) 2010
b) 2011
c) 2012

Svou odpověď posílejte na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz do neděle 14. dubna. Do předmětu napište heslo: SOUTĚŽ - NAROZENINY. Ze správných odpovědí vylosujeme 1 výherce, který od nás získá přípravek Dapis gel a blok Světa homeopatie.

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete ZDE.

Sledujte i naše sociální sítě, neboť i tam pro vás chystáme soutěž o zajímavé ceny, a tak můžete oslavit svátek homeopatie i naše narozeniny s námi. :-)

Děkujeme za vaši přízeň, velmi si toho vážíme a těšíme se na další roky s vámi.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.2.2020 01:58

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze