Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Svět homeopatie slaví narozeniny! Zasoutěžte si s námi!

Autor: Redakce

Dnes slavíme a to hned dvakrát! 10. dubna se slaví nejen Světový den homeopatie, dnes máme narozeniny i my - SVĚT HOMEOPATIE! Pojďte si s námi u této příležitosti zasoutěžit o pěkné ceny - přípravek Dapis gel a blok Světa homeopatie.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Ptáme se vás, v jakém roce vznikl webový portál Svět homeopatie.cz?

a) 2010
b) 2011
c) 2012

Svou odpověď posílejte na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz do neděle 14. dubna. Do předmětu napište heslo: SOUTĚŽ - NAROZENINY. Ze správných odpovědí vylosujeme 1 výherce, který od nás získá přípravek Dapis gel a blok Světa homeopatie.

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete ZDE.

Sledujte i naše sociální sítě, neboť i tam pro vás chystáme soutěž o zajímavé ceny, a tak můžete oslavit svátek homeopatie i naše narozeniny s námi. :-)

Děkujeme za vaši přízeň, velmi si toho vážíme a těšíme se na další roky s vámi.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 18.9.2020 11:45

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze