Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Svět homeopatie slaví narozeniny! Zasoutěžte si s námi!

Autor: Redakce

Dnes slavíme a to hned dvakrát! 10. dubna se slaví nejen Světový den homeopatie, dnes máme narozeniny i my - SVĚT HOMEOPATIE! Pojďte si s námi u této příležitosti zasoutěžit o pěkné ceny - přípravek Dapis gel a blok Světa homeopatie.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Ptáme se vás, v jakém roce vznikl webový portál Svět homeopatie.cz?

a) 2010
b) 2011
c) 2012

Svou odpověď posílejte na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz do neděle 14. dubna. Do předmětu napište heslo: SOUTĚŽ - NAROZENINY. Ze správných odpovědí vylosujeme 1 výherce, který od nás získá přípravek Dapis gel a blok Světa homeopatie.

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete ZDE.

Sledujte i naše sociální sítě, neboť i tam pro vás chystáme soutěž o zajímavé ceny, a tak můžete oslavit svátek homeopatie i naše narozeniny s námi. :-)

Děkujeme za vaši přízeň, velmi si toho vážíme a těšíme se na další roky s vámi.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 19.6.2019 06:58

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze