Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Nachystejte se na porod a šestinedělí včas! Přijďte na aktivní seminář!

Autor: Redakce

Srdečně vás zveme na další aktivní seminář pro nastávající maminky: "Homeopatie po porodu a v šestinedělí", který se bude konat v sobotu 27.4.2019 9:30-12:00 hod. v krásném prostředí Mama Baby Studia na Praze 7.

Ilustrační foto

Seminářem vás opět provedou dvě skvělé porodní asistentky: Mgr. Eva Smrkovsky, která si s vámi zacvičí pilates pro těhotné a dále Bc. Romana Gogelová, která vám doporučí vhodné homeopatické léky pro období po porodu a v šestinedělí (poporodní rekonvalescence, laktace).

Seminář je určen pro nastávající maminky od 13. týdne těhotenství, případně pro ženy plánující těhotenství.

Kapacita míst je omezena, aby byl zajištěn individuální přístup ke každé účastnici.

Závazně se můžete přihlásit na e-mailu: ivana@svethomeopatie.cz.

Cena za seminář činí: 390 Kč (při platbě předem) / 490 Kč (při platbě na místě).

Pozvánku je možné stáhnout ZDE.

Těšíme se na vás. :-)

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 14.7.2020 05:57

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze