Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Pozvánka na aktivní seminář - "Homeopatie v těhotenství a u porodu"

Autor: Redakce

Srdečně vás zveme na další ze série aktivních seminářů, tentokrát na téma: "HOMEOPATIE PRO PODPORU TĚHOTENSTVÍ A U PORODU". Seminář pořádá SVĚT HOMEOPATIE ve spolupráci s MAMA BABY STUDIO a bude se konat v sobotu 23.2. 9:30-12:00 v Mama Baby Studiu, Praha 7.

Ilustrační foto

Těší se na vás dvě skvělé porodní asistentky: Mgr. Eva Smrkovsky, která vás provede hodinou cvičení pro těhotné a Bc. Romana Gogelová, která vám doporučí, jak si pomoci od potíží v těhotenství a při porodu pomocí homeopatie.

POZOR, KAPACITA MÍST JE OMEZENÁ!

ZÁVAZNÁ REZERVACE NUTNÁ na emailu: ivana@svethomeopatie.cz.

Cena za seminář činí 390 Kč (platba na místě).

Pozvánku je možné stáhnout ZDE.

Těšíme se na vás! :-)

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 5.6.2020 09:16

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze