Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Pozvánka na aktivní seminář - "Homeopatie v těhotenství a u porodu"

Autor: Redakce

Srdečně vás zveme na další ze série aktivních seminářů, tentokrát na téma: "HOMEOPATIE PRO PODPORU TĚHOTENSTVÍ A U PORODU". Seminář pořádá SVĚT HOMEOPATIE ve spolupráci s MAMA BABY STUDIO a bude se konat v sobotu 23.2. 9:30-12:00 v Mama Baby Studiu, Praha 7.

Ilustrační foto

Těší se na vás dvě skvělé porodní asistentky: Mgr. Eva Smrkovsky, která vás provede hodinou cvičení pro těhotné a Bc. Romana Gogelová, která vám doporučí, jak si pomoci od potíží v těhotenství a při porodu pomocí homeopatie.

POZOR, KAPACITA MÍST JE OMEZENÁ!

ZÁVAZNÁ REZERVACE NUTNÁ na emailu: ivana@svethomeopatie.cz.

Cena za seminář činí 390 Kč (platba na místě).

Pozvánku je možné stáhnout ZDE.

Těšíme se na vás! :-)

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.5.2019 22:01

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze