Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Belgičtí pacienti: Máme právo vybrat si homeopatii

Autor: Redakce

Sdružení belgických pacientů léčících se homeopaticky „Pro Homeopatia“ ve své tiskové zprávě upozorňuje na to, že pacienti mají zákonem dané právo rozhodnout se, jakou léčbu si přejí. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Sdružení vyslovuje požadavek, aby pacienti nebyli vystavováni přehnaně ochranářským postojům a pohrůžkám. Belgičtí pacienti rovněž zdůrazňují, že komplementární a konvenční medicína se navzájem obohacují, medicína není exaktní věda a že pouhá pětina klinických pokusů není finančně podporována farmaceutickým průmyslem. Autoři ukončili tiskovou zprávu mottem: „Pacienti jsou na prvním místě!“

S tiskovou zprávu ve francouzštině se můžete seznámit po kliknutí ZDE:

Zdroj: Newsletter ECH listopad 2018

Překlad: Mgr. Helena Procházková

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.10.2022 07:38

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze