Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Belgičtí pacienti: Máme právo vybrat si homeopatii

Autor: Redakce

Sdružení belgických pacientů léčících se homeopaticky „Pro Homeopatia“ ve své tiskové zprávě upozorňuje na to, že pacienti mají zákonem dané právo rozhodnout se, jakou léčbu si přejí. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Sdružení vyslovuje požadavek, aby pacienti nebyli vystavováni přehnaně ochranářským postojům a pohrůžkám. Belgičtí pacienti rovněž zdůrazňují, že komplementární a konvenční medicína se navzájem obohacují, medicína není exaktní věda a že pouhá pětina klinických pokusů není finančně podporována farmaceutickým průmyslem. Autoři ukončili tiskovou zprávu mottem: „Pacienti jsou na prvním místě!“

S tiskovou zprávu ve francouzštině se můžete seznámit po kliknutí ZDE:

Zdroj: Newsletter ECH listopad 2018

Překlad: Mgr. Helena Procházková

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.8.2019 06:44

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze