Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Reflux u miminka

Autor: Redakce

Když dítě po kojení hodně pláče, důvodem může být i reflux. Stejně tak můžou mít reflux i děti na umělé výživě, jak je patrné v případě holčičky z naší homeopatické poradny.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, máme 7týdenní holčičku, která při krmení (dáváme Nutrilon allergy care pro podezření na alergii na kravské mléko) opakovaně pláče. Zkoušeli jsme kde co. Teď jsme mléko začali zahušťovat Nutritonem a pláč téměř vymizel. Holčička neublinkávala, a tak jsme na to nemysleli, ale řekli nám, že může jít o reflux. Chtěl bych se zeptat, jestli bych jí mohl pomoci homeopatiky? Děkuji.“

Na tento čtenářský dotaz odpověděla MUDr. Kateřina Formánková, odbornice v homeopatii:

„Dobrý den, můžete zkusit lék LOBELIA 9 C. 5 granulí léku rozpusťte ve 100 ml vody a podávejte po zamíchání vždy 1 lžičku před jídlem (je to homeopatický lék na reflux a ublinkávání). V homeopatii máme léky i pro miminka, která netolerují kravské mléko, ale výběr léku vyžaduje návštěvu lékaře-homeopata, který vybere homeopatický lék cíleně po komplexním vyšetření.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 24.8.2019 08:51

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze