Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Kdo vyhrál v soutěži v časopise OKÉNKO DO SVĚTA HOMEOPATIE?

Autor: Redakce

Milí příznivci Světa homeopatie, máme tu nový rok 2019 a hned na jeho začátku přicházíme s dobrou zprávou! Již známe výherce ze soutěže v prosincovém čísle časopisu Okénko do Světa homeopatie.

Ilustrační foto

V něm jste měli možnost zasoutěžit si o knihu "Poznáváme homeopatii - Jak šetrně léčit psy a kočky". 

Soutěžní otázka zněla: Jaký homeopatický lék můžete podat v případě, že se váš domácí mazlíček poraní? Správná odpověď zní za a) Arnica montana.

Vylosováni byli tito 3 výherci:

Hanka Liškařová, Kobeřice

Jaroslav Borůvka, Zbraslav

Dagmar Hradová, Ublo

Výhercům srdečně blahopřejeme, zasíláme zmíněnou knihu a přejeme hodně radosti s vašimi zvířecími mazlíčky. :-)

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 24.3.2019 21:30

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze