Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Kdo vyhrál balíček s RESCUE produkty?

Autor: Redakce

Mnozí z vás již netrpělivě vyhlíží výsledky předvánoční soutěže o balíček s tolik oblíbenými Rescue produkty. A nyní vám konečně můžeme prozradit, kdo z vás měl štěstí při losování... :-)

Ilustrační foto
Zdroj: www.bachovaterapie.cz

Vaším úkolem bylo napsat nám, kterých 5 rostlin obsahují produkty RESCUE® Remedy.

Šťastnými výherci se stávají:

Jitka Večeřová, Uničov

Martin Plechata, Sušice

Helena Tajčová, Litoměřice

Srdečně blahopřejeme! Balíček vám zašle partner soutěže - společnost Krystal Aquamarin s.r.o.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedna vánoční soutěž je za námi a další před námi! Těšíte se? Tak pojďme na to... :-)

Tentokrát jsou pro vás připraveny 3 balíčky krizových esencí - produkty RESCUE® Remedy podle originální receptury Dr. Bacha.

Bachovy květové esence (podle originální receptury dr. Bacha) obsahují výtažky z nejedovatých, planě rostoucích rostlin. Jsou tedy přírodní, zcela bezpečné, nevyvolávají závislosti, nežádoucí účinky ani alergie, nelze se jimi předávkovat a bez obav je mohou užívat i novorozenci, těhotné a kojící ženy, děti všech věkových kategorií a těžce nemocní. Můžeme je kombinovat s alopatickými léky, homeopatií, fytoterapií, TČM apod. Pomáhají člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu.

Rescue® produkty jsou nejznámější a nejrozšířenější kombinací těchto květových esencí. Jak už z jejich názvu vyplývá, dají se použít jako 1. pomoc ve všech krizových situacích, neboť:

  • harmonizují emoce a tím nás stabilizují, zklidňují,
  • uvolňují napětí, stres, strachy, úzkost, paniku,
  • zabraňují šoku, traumatu, hysterii, neadekvátním reakcím,
  • pomáhají nastartovat samoléčící síly organismu,
  • urychlují uzdravování a rekonvalescenci.

Možná zrovna vy budete mít štěstí a pošťák vám doručí tento milý dáreček, který oceníte i po Vánocích... :-)

A jak zní dnešní SOUTĚŽNÍ OTÁZKA?

Rescue® produkty obsahují 5 originálních Bachových květů. O jaké rostliny se jedná? Napište nám, prosím, 5 názvů rostlin.

Nápovědu na soutěžní otázku najdete zde: www.bachovaterapie.cz.

Své odpovědi zasílejte na e-mail ivana@svethomeopatie.cz do neděle 23.12.2018, do předmětu zprávy napište "SOUTĚŽ - RESCUE". Ze správných odpovědí vylosujeme 3 výherce.

Ceny do soutěže věnovala společnost Krystal Aquamarin s.r.o.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.10.2022 08:47

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze