Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Většina Francouzů podporuje homeopatii

Autor: Externí zdroj

Z nedávného průzkumu vyplývá, že 77 % francouzských občanů alespoň jednou ve svém životě užili homeopatikum.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Většina z nich (72 %) jsou toho názoru, že lék, jenž naposledy užívali, jim pomohl. Více než dvě třetiny Francouzů si navíc přeje, aby homeopatie byla dostupná a mohla doplňovat konvenční medicínu. V neposlední řadě bezmála tři čtvrtiny dotázaných chtějí, aby tamější zdravotní pojišťovny i nadále proplácely homeopatické léky. Podrobnější informace obsahuje francouzsky psaný článek, který naleznete na: www.ipsos.com.

Zdroj: Newsletter ECH listopad 2018

Překlad: Mgr. Helena Procházková

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.9.2021 04:52

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze