Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Zánět močových cest

Autor: Redakce

Zánět močových cest je časté onemocnění, které je aktuální snad po celý rok. Jeho projevy mohou být intenzivní – ohrožující ledviny, jindy zas nenápadné s pouze jemnými potížemi. Příčinou může být bakteriální infekce, zadržování močení, nevhodný pitný režim, prochlazení a další. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, týden se potýkám s urologickými problémy. Začalo to močením asi každé 2–3 hodiny bez ohledu na množství vypitých tekutin. Množství moči bylo standardní. Další den se to upravilo a močení je adekvátní množství vypitých tekutin. Při močení nepociťuji pálení, až na konci močení – jakoby píchnutí posledních kapek. Moč má také jiný zápach. Nemám horečku ani bolesti měchýře, barva moči je normální. Ráda bych vyzkoušela homeopatika. Mám v plánu koupit si také lichořeřišnici.“

Na dotaz odpověděla zkušená lékařka MUDr. Zuzana Kornelová, odbornice v homeopatii:

„Dobrý den,
extrakt z lichořeřišnice je výborný, osvědčila se mi kombinace s brusinkami.
Z homeopatik užívejte:

  • Argentum nitricum 15 C – 1x denně 5 granulí.

Pokud se stav do týdne nezlepší, napište znovu nebo vyhledejte homeopata zde na stránkách v sekci Hledám homeopata.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 15.10.2019 18:26

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze