Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Mezinárodní petice na podporu homeopatie - "Release the first report"

Autor: Redakce

Možná si vzpomenete, že v roce 2015 australská organizace NHMRC (National Health and Medical Research Council) zveřejnila velmi negativní studii o homeopatii. Tato „australská studie“ bývá dodnes citována v médiích po celém světě. Ukázalo se však, že tato studie o homeopatii nebyla jediná – ještě dříve stejná organizace nechala zpracovat studii, jejíž výsledky byly pro homeopatii pozitivní. Tato studie však nikdy nebyla zveřejněná.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

V letošním roce vznikla iniciativa Institutu pro homeopatický výzkum (HRI), která požaduje zveřejnění této první studie. Připravili mezinárodní petici "Release the first report" („Zveřejněte první zprávu“), kterou má možnost podepsat každý, kdo chce homeopatii podpořit.

Všechny informace v angličtitně najdete zde.

Pokud s výzvou souzníte a souhlasíte s návrhy petice, podpořte prosím obhajobu homeopatie. Je to výborná příležitost, aby se o homeopatii hovořilo pozitivně.

Zde se můžete přímo připojit k petici: "Release the first report".

Petici podporuje v České republice také Homeopatická lékařská asociace. Čím více bude pod peticí podpisů, tím snazší bude dosáhnout zveřejnění a šíření první zprávy. Každý podpis je důležitý.

Za redakci a odborníky - spolupracovníky Světa homeopatie děkujeme.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 25.8.2019 00:07

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze