Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatie pro malé i velké – zkušenost čtenáře

Autor: Redakce

Čtenáři webu Světa homeopatie se rádi vracejí pro radu, i když je potkají jiné zdravotní problémy, než se kterými jim naši lékaři-homeopaté pomohli napoprvé. Svědčí o tom například zpráva, kterou s vámi sdílíme dnes.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den,

opětovně se mi podařilo uspět s léky Paragrippe, Cocculine i Arnica.

V současné době máme v rodině i čtyřměsíční holčičku, která mou radu zatím ještě nepotřebovala, ale jak začnou růst zoubky, určitě jejím rodičům poradím s výběrem vhodného homeopatika.

Mirek Fojtík“

Děkujeme Mirkovi za dlouhodobou přízeň a podporu na Facebooku a přejeme hodně pozitivních zkušeností s homeopatií.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 16.10.2021 02:40

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze