Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatie pro malé i velké – zkušenost čtenáře

Autor: Redakce

Čtenáři webu Světa homeopatie se rádi vracejí pro radu, i když je potkají jiné zdravotní problémy, než se kterými jim naši lékaři-homeopaté pomohli napoprvé. Svědčí o tom například zpráva, kterou s vámi sdílíme dnes.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den,

opětovně se mi podařilo uspět s léky Paragrippe, Cocculine i Arnica.

V současné době máme v rodině i čtyřměsíční holčičku, která mou radu zatím ještě nepotřebovala, ale jak začnou růst zoubky, určitě jejím rodičům poradím s výběrem vhodného homeopatika.

Mirek Fojtík“

Děkujeme Mirkovi za dlouhodobou přízeň a podporu na Facebooku a přejeme hodně pozitivních zkušeností s homeopatií.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 17.2.2020 09:00

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze