Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatie pro malé i velké – zkušenost čtenáře

Autor: Redakce

Čtenáři webu Světa homeopatie se rádi vracejí pro radu, i když je potkají jiné zdravotní problémy, než se kterými jim naši lékaři-homeopaté pomohli napoprvé. Svědčí o tom například zpráva, kterou s vámi sdílíme dnes.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den,

opětovně se mi podařilo uspět s léky Paragrippe, Cocculine i Arnica.

V současné době máme v rodině i čtyřměsíční holčičku, která mou radu zatím ještě nepotřebovala, ale jak začnou růst zoubky, určitě jejím rodičům poradím s výběrem vhodného homeopatika.

Mirek Fojtík“

Děkujeme Mirkovi za dlouhodobou přízeň a podporu na Facebooku a přejeme hodně pozitivních zkušeností s homeopatií.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.9.2020 07:24

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze