Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Kdo vyhrál Dapis gel a nafukovací míč?

Autor: Redakce

Další letní soutěž je za námi a my už známe jména výherců! Máme radost, že se zapojilo hodně soutěžících a navíc všichni odpověděli správně.

Ilustrační foto

A na co jsme se vás tentokrát ptali? Otázka zněla: "Na co se Dapis gel používá?" Spousta z vás má již s tímto užitečným přípravkem také své pozitivní zkušenosti. A kdo ne, tak určitě vyzkoušejte. Na co vše je možné tento zklidňující gel použít, se můžete dočíst ZDE.

Pojďme odtajnit jména výherců, kterým zasíláme Dapis gel a nafukovací míč do vody:

Anna Kmínková, Dolní Kounice

Jana Metlíková, Dub nad Moravou

Jana Vítovcová, Plzeň.

Srdečně gratulujeme! :-)

Ceny do soutěže věnoval výrobce Dapis gelu - společnost BOIRON.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.4.2019 14:04

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze