Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Kdo vyhrál Dapis gel a nafukovací míč?

Autor: Redakce

Další letní soutěž je za námi a my už známe jména výherců! Máme radost, že se zapojilo hodně soutěžících a navíc všichni odpověděli správně.

Ilustrační foto

A na co jsme se vás tentokrát ptali? Otázka zněla: "Na co se Dapis gel používá?" Spousta z vás má již s tímto užitečným přípravkem také své pozitivní zkušenosti. A kdo ne, tak určitě vyzkoušejte. Na co vše je možné tento zklidňující gel použít, se můžete dočíst ZDE.

Pojďme odtajnit jména výherců, kterým zasíláme Dapis gel a nafukovací míč do vody:

Anna Kmínková, Dolní Kounice

Jana Metlíková, Dub nad Moravou

Jana Vítovcová, Plzeň.

Srdečně gratulujeme! :-)

Ceny do soutěže věnoval výrobce Dapis gelu - společnost BOIRON.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 10.7.2020 20:23

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze