Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Kdo vyhrál Dapis gel a nafukovací míč?

Autor: Redakce

Další letní soutěž je za námi a my už známe jména výherců! Máme radost, že se zapojilo hodně soutěžících a navíc všichni odpověděli správně.

Ilustrační foto

A na co jsme se vás tentokrát ptali? Otázka zněla: "Na co se Dapis gel používá?" Spousta z vás má již s tímto užitečným přípravkem také své pozitivní zkušenosti. A kdo ne, tak určitě vyzkoušejte. Na co vše je možné tento zklidňující gel použít, se můžete dočíst ZDE.

Pojďme odtajnit jména výherců, kterým zasíláme Dapis gel a nafukovací míč do vody:

Anna Kmínková, Dolní Kounice

Jana Metlíková, Dub nad Moravou

Jana Vítovcová, Plzeň.

Srdečně gratulujeme! :-)

Ceny do soutěže věnoval výrobce Dapis gelu - společnost BOIRON.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 15.10.2019 18:14

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze