Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatika zabírají skvěle nejen na moluska

Autor: Redakce

Opět bychom se s vámi moc rádi podělili o zkušenosti našich čtenářů s homeopatickou léčbou. Tentokrát jsme obdrželi e-mail od čtenářky Jitky, která s úspěchem používá homeopatika u svých dětí. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den,

naše zkušenosti s homeopatiky jsou různé.

První zkušenost byla, když byly synovi 3 roky, po několika návštěvách kožního a vyškrabávání molusek, která se nám pak objevovala stejně znovu; Thuya a Dulcamara zabraly skvěle.

Další zkušenost přišla s narozením dcery: Chamomilla na zklidnění při stálém poplakávání, Cuprum metallicum u neustálé škytavky, kdy po jídle třeba půl hodiny škytala a jídlo vyblinkala.

A v neposlední řadě Arnigel na boule, modřiny, štípance, prostě vlastně skoro na všecko.

Krásný den!

Jitka Strážnická“

Reklama: Oscillococcinum - Novinka - Výhodné rodinné balení!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.5.2019 21:36

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze