Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Homeopatika zabírají skvěle nejen na moluska

Autor: Redakce

Opět bychom se s vámi moc rádi podělili o zkušenosti našich čtenářů s homeopatickou léčbou. Tentokrát jsme obdrželi e-mail od čtenářky Jitky, která s úspěchem používá homeopatika u svých dětí. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den,

naše zkušenosti s homeopatiky jsou různé.

První zkušenost byla, když byly synovi 3 roky, po několika návštěvách kožního a vyškrabávání molusek, která se nám pak objevovala stejně znovu; Thuya a Dulcamara zabraly skvěle.

Další zkušenost přišla s narozením dcery: Chamomilla na zklidnění při stálém poplakávání, Cuprum metallicum u neustálé škytavky, kdy po jídle třeba půl hodiny škytala a jídlo vyblinkala.

A v neposlední řadě Arnigel na boule, modřiny, štípance, prostě vlastně skoro na všecko.

Krásný den!

Jitka Strážnická“

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 16.5.2022 20:59

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze