Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Pozvánka na výstavu: "Jak šel čas lékárnou"

Autor: Redakce

Vlastivědné muzeum pro Vysoké nad Jizerou a okolí si Vás dovoluje pozvat na výstavu "Jak šel čas lékárnou". Výstava se koná pod záštitou MUDr. Přemysla Sobotky, náměstka hejtmana Libereckého kraje, Mgr. Lucie Strnádkové, starostky města Vysoké nad Jizerou, České lékárnické komory a Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy Hradec Králové.
 
 

Ilustrační foto

Výstava JAK ŠEL ČAS LÉKÁRNOU dokumentuje nejen 200 let nepřetržitého provozu lékárny ve Vysokém nad Jizerou, ale i změny lékáren a lékárenství v průběhu času. Uvidíte zde zajímavý kontrast historických a současných materiálů z prostředí lékáren a jistě oceníte snahu přiblížit toto krásné povolání laické veřejnosti.

Výstava se koná v prostorách Velké galerie Vlastivědného muzea pro Vysoké nad Jizerou a okolí a potrvá do května 2019. O její vznik se zasloužila Mgr. Eva Stoklasová, která je mimo jiné členkou Homeopatické lékařské asociace.

Více informací o muzeu naleznete ZDE.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 1.10.2020 17:25

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze