Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Zvířata a homeopatie?

Život bez zvířat je téměř nemožný si představit. Zvířata byla vždy důležitou součástí našeho života, což je dáno tím, že jsou našimi společníky, věrnými kamarády a přáteli, ochránci, atd. Do našeho života vnášejí radost a smích a učí nás věrnosti a lásce.
 

Ilustrační foto
Zdroj: Ludmila Kindlová

Péče o zvířata je skvělým způsobem, jak naučit své děti pečovat o druhé, vštípit jim smysl pro soucit spolu s odpovědností. Jsou využívány ke sportu a volnočasovým aktivitám, i k rehabilitaci. V průběhu dějin zvířata hojně pomáhala lidem a zajišťovala jim jejich živobytí. Ať už jsou pro nás domácími mazlíčky, pracovními partnery nebo terapeuty, jsou pro nás velmi důležití a uvědomujeme si, že my potřebujeme více je, než oni potřebují nás.

Abychom mohli užívat výhody, které nám život s nimi přináší, musíme přijmout odpovědnost za jejich zdraví a štěstí. To znamená zvolit správnou cestu chovu a výživy, což hraje v jejich životě významnou roli, stejně jako vhodná léčba a prevence nemocí.

Homeopatie nabízí nejen lidem, ale i zvířatům možnost rychlé, šetrné a trvalé léčby. Tento fakt je prokázán zejména účinností prevence nemocí za období již více než 200 let a nabízí efektivní alternativy k očkování, které již způsobilo utrpení mnoha lidem i zvířatům.

Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.2.2020 21:08

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze