Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Kdo vyhrál v soutěži o Arnigel?

Autor: Redakce

Před začátkem prázdnin jste měli možnost zúčastnit se naší další soutěže zasláním svých zkušeností s homeopatickou léčbou dětí. Nyní je čas zveřejnit šťastné výherce! 

Ilustrační foto

Jména výherců:

Ivona Štěpánková
Markéta Fiala
Tereza Fofová
Jitka Strážnická
Mirek Fojtík

Gratulujeme a děkujeme za zaslání příběhů, které postupně zveřejníme na našich stránkách.

Výherci získávají zklidňující přípravek Arnigel. Věříme, že nejen během léta najde v jejich rodinách široké uplatnění.

Sledujte nás i na sociálních sítích, kde během prázdnin probíhají další soutěže o zajímavé ceny, tak ať vám nic neunikne! :-)

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 17.2.2020 07:19

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze