Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Kdo vyhrál v soutěži o Arnigel?

Autor: Redakce

Před začátkem prázdnin jste měli možnost zúčastnit se naší další soutěže zasláním svých zkušeností s homeopatickou léčbou dětí. Nyní je čas zveřejnit šťastné výherce! 

Ilustrační foto

Jména výherců:

Ivona Štěpánková
Markéta Fiala
Tereza Fofová
Jitka Strážnická
Mirek Fojtík

Gratulujeme a děkujeme za zaslání příběhů, které postupně zveřejníme na našich stránkách.

Výherci získávají zklidňující přípravek Arnigel. Věříme, že nejen během léta najde v jejich rodinách široké uplatnění.

Sledujte nás i na sociálních sítích, kde během prázdnin probíhají další soutěže o zajímavé ceny, tak ať vám nic neunikne! :-)

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.11.2020 07:31

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze