Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Vědci ocenění Nobelovou cenou budou diskutovat v Londýně

Autor: Externí zdroj

Světově známý virolog and laureát Nobelovy ceny profesor Luc Montagnier bude jedním z celé řady vědců, kteří se v Londýně zúčastní mezinárodní konference, na níž se bude diskutovat o nejnovějším, převratném výzkumu vlastností vody.

Ilustrační foto
Zdroj: www.wikipedia.org

Profesoru Montagnierovi byla Nobelova cena za lékařství udělena v roce 2008 za objevení HIV. Tento francouzský vědec se poté stal předním odborníkem na výzkum vody. Při rozhovoru v roce 2010 řekl: „Vysoké ředění nějaké látky neznamená, že ta látka zmizí. Jde o struktury vody, které napodobují účinky původních molekul. To není pseudověda. To není šarlatánství. Jsou to skutečné jevy, které stojí za to dále zkoumat.”

Výsledky svého nejnovějšího výzkumu představí profesor Montagnier v sobotu 14. července 2018 v Královské lékařské společnosti v Londýně. Konference je otevřená veřejnosti a vstupenky stojí 95 britských liber.

Svou řeč zde přednese i další nositel Nobelovy ceny, emeritní profesor Brian Josephson z univerzity v britském Cambridge. Vyjádřil svou podporu teorii „paměti vody”, jejímž autorem je Jacques Benveniste a o níž se někteří domnívají, že by mohla vysvětlit způsob účinku homeopatických léků.

Z USA přicestuje honorární profesor Washingtonské univerzity Gerald Pollack. Dr. Pollack je profesorem v oboru biologického inženýrství a je odborníkem na vědu o vodě. Objevil čtvrté skupenství vody označované jako voda EZ (exclusion zone water).

Působivou mezinárodní sestavu doplňují dva významní ruští vědci – profesor Vladimir Vojejkov a profesor Alexandr Konovalov. Profesor Vojejkov je známý v oboru fyzických a chemických vlastností vodních systémů a jejich klíčové role v životních procesech živých organismů. Profesor Konovalov řídil nezávislý výzkum vysoce ředěných roztoků, který by mohl poskytnout lepší vědecké pochopení homeopatie.

V pátek 13. července se ve Sněmovně lordů bude pro hostující vědce konat slavnostní večeře, na niž je zvána i veřejnost. Další podrobnosti o účasti na konferenci a na slavnostní večeři ve Sněmovně lordů vám budou poskytnuty na adrese: thesciencetheevidence@gmail.com.

Podrobnější informace najdete na: http://thesciencetheevidence.co.uk.

Překlad: Mgr. Helena Procházková

Zdroj: www.britishhomeopathic.org

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.3.2023 11:23

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze