Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Vědci ocenění Nobelovou cenou budou diskutovat v Londýně

Autor: Externí zdroj

Světově známý virolog and laureát Nobelovy ceny profesor Luc Montagnier bude jedním z celé řady vědců, kteří se v Londýně zúčastní mezinárodní konference, na níž se bude diskutovat o nejnovějším, převratném výzkumu vlastností vody.

Ilustrační foto
Zdroj: www.wikipedia.org

Profesoru Montagnierovi byla Nobelova cena za lékařství udělena v roce 2008 za objevení HIV. Tento francouzský vědec se poté stal předním odborníkem na výzkum vody. Při rozhovoru v roce 2010 řekl: „Vysoké ředění nějaké látky neznamená, že ta látka zmizí. Jde o struktury vody, které napodobují účinky původních molekul. To není pseudověda. To není šarlatánství. Jsou to skutečné jevy, které stojí za to dále zkoumat.”

Výsledky svého nejnovějšího výzkumu představí profesor Montagnier v sobotu 14. července 2018 v Královské lékařské společnosti v Londýně. Konference je otevřená veřejnosti a vstupenky stojí 95 britských liber.

Svou řeč zde přednese i další nositel Nobelovy ceny, emeritní profesor Brian Josephson z univerzity v britském Cambridge. Vyjádřil svou podporu teorii „paměti vody”, jejímž autorem je Jacques Benveniste a o níž se někteří domnívají, že by mohla vysvětlit způsob účinku homeopatických léků.

Z USA přicestuje honorární profesor Washingtonské univerzity Gerald Pollack. Dr. Pollack je profesorem v oboru biologického inženýrství a je odborníkem na vědu o vodě. Objevil čtvrté skupenství vody označované jako voda EZ (exclusion zone water).

Působivou mezinárodní sestavu doplňují dva významní ruští vědci – profesor Vladimir Vojejkov a profesor Alexandr Konovalov. Profesor Vojejkov je známý v oboru fyzických a chemických vlastností vodních systémů a jejich klíčové role v životních procesech živých organismů. Profesor Konovalov řídil nezávislý výzkum vysoce ředěných roztoků, který by mohl poskytnout lepší vědecké pochopení homeopatie.

V pátek 13. července se ve Sněmovně lordů bude pro hostující vědce konat slavnostní večeře, na niž je zvána i veřejnost. Další podrobnosti o účasti na konferenci a na slavnostní večeři ve Sněmovně lordů vám budou poskytnuty na adrese: thesciencetheevidence@gmail.com.

Podrobnější informace najdete na: http://thesciencetheevidence.co.uk.

Překlad: Mgr. Helena Procházková

Zdroj: www.britishhomeopathic.org

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.9.2021 05:01

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze