Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Průjem po porodu

Autor: Redakce

Po porodu se někdy mohou objevit potíže, se kterými se maminka předtím nesetkala – zácpa, nadýmání nebo průjem. Pomoci si můžete dodržováním správné životosprávy a také sledováním potravin, které tyto potíže mohly způsobit. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý večer, jsem 2 měsíce po porodu a od té doby mě trápí častý průjem a intenzivní kručení ve střevech. Najdou se nějaká homeopatika, která by mi pomohla?“

Na dotaz odpověděla zkušená lékařka-homeopatka MUDr. Kristina Potúčková:

„Dobrý den,

  • na své střevní potíže užívejte homeopatika ARSENICUM ALBUM 9 C a CHINA 9 C – 5 granulí od obou léků 4–5x denně.

Upravte jídelníček a příjem tekutin. Vhodné je též užívání probiotik.

Pěkný den.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 28.5.2020 22:25

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze