Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Průjem po porodu

Autor: Redakce

Po porodu se někdy mohou objevit potíže, se kterými se maminka předtím nesetkala – zácpa, nadýmání nebo průjem. Pomoci si můžete dodržováním správné životosprávy a také sledováním potravin, které tyto potíže mohly způsobit. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý večer, jsem 2 měsíce po porodu a od té doby mě trápí častý průjem a intenzivní kručení ve střevech. Najdou se nějaká homeopatika, která by mi pomohla?“

Na dotaz odpověděla zkušená lékařka-homeopatka MUDr. Kristina Potúčková:

„Dobrý den,

  • na své střevní potíže užívejte homeopatika ARSENICUM ALBUM 9 C a CHINA 9 C – 5 granulí od obou léků 4–5x denně.

Upravte jídelníček a příjem tekutin. Vhodné je též užívání probiotik.

Pěkný den.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 1.10.2020 16:38

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze