Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Léčba psa Ronyho

Autor: Redakce

Máme pro vás další z osobních zkušeností našich čtenářů. Paní Zuzana využila veterinární poradnu na našem webu Svět homeopatie, neboť se potřebovala poradit ohledně línání srsti svého psa. Později nám poslala zpětnou vazbu, že byla léčba pomocí homeopatik úspěšná. Máme radost, že se již Ronymu daří dobře a děkujeme paní Zuzaně, že s vámi svou zkušenost sdílí.

Ilustrační foto
Zdroj: Ing. Zuzana Kalináčová

"Dobrý den,

děkuji MVDr. Paulů za doporučení léčby pro 13letého psa, u kterého jsme nejdřív řešili línání srsti, pak se ukázalo, ze má nádor na varlatech, avšak línání po kastraci neustalo. Na doporučení paní doktorky jsem podávala Phosphoricum acidum 9 C a Siliceu 9 C 1x denně. Léčba zabírala viditelně. Dnes 14letý pes Rony má srst v pořádku. Léčba probíhala cca 1 rok. Když se po vysazení objevily nové léze, tak jsme pokračovali až do začátku května 2018, od kdy už tato homeopatika nebere.

Ještě jednou moc děkuju.

S pozdravem
Zuzana Kalináčová"

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.9.2021 04:40

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze