Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Trhání zubů bez strachu a bolesti!

Autor: Redakce

Máme velkou radost, že se s vámi můžeme podělit o další příběh naší čtenářky. Paní Vladimíra nám poslala do redakce email, ve kterém nám popisuje své zkušenosti, jak se díky homeopatii zbavila strachu ze zubaře a bolestí při trhání zubů. Moc děkujeme a přejeme, ať je tento příběh inspirací i pro další čtenáře.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

"Dobrý den,

chtěla bych Vám moc poděkovat. Musím Vám napsat svůj další skvělý zážitek s homeopatií.

O homeopatii trochu vím už delší dobu. Manžel jako učitel používá na chrapot lék Arnica montana 9 C již několik let. Pak jsem ale našla ve Vašem časopise článek o homeopatiku na strach před zubařem, zákrokem apod. Opatřila jsem si je a opravdu se moje zubařské ošetření obejde bez Neurolu.

Úplně poslední zkušenost se týká také trhání zubů. Na webu Světa homeopatie jsem si našla, co užívat před trháním zubu a po něm, aby se nedostavil zánět a dobře se hojilo.

Včera navečer mi trhal pan doktor dvě stoličky nahoře 5 vlevo a 6 vpravo. Podle Vašeho návodu jsem si ráno vzala Arniku a před výkonem Chamomillu (heřmánek pravý) – vnímám bolest větší, než je.

Celodenní čekání na zákrok jsem přežila úplně v pohodě, strach byl daleko menší než před několika lety. Trhání proběhlo dobře, rychle, nic nebolelo. Hned po zákroku jsem si do vody namíchala homeopatika podle článku „Jak vytrhnout velrybě stoličku“ a občas upíjela až do dnešního rána, celkem čtyři dávky vždy do 2 dl vody. Můžu Vám říci, že i bez Ibuprofenu, který jsem jindy musela vzít, mě vůbec nic nebolelo, ani když už injekce nepůsobila.

Dnes ráno se cítím úplně OK, jako kdyby mi nic netrhali. Budu dál užívat a věřím, že se obě rány zahojí rychle a bez problému jako při nedávném trhání v prosinci.

Jsem opravdu strašně nadšená a nemůžu tomu uvěřit, že to vůbec nebolelo.

Děkuji moc za všechny Vaše články na Světě homeopatie. Vždy tam najdu něco zajímavého. Na homeopatii nedám dopustit.

Děkuji.

Vladimíra Listopadová" 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 25.8.2019 00:07

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze