Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Trhání zubů bez strachu a bolesti!

Autor: Redakce

Máme velkou radost, že se s vámi můžeme podělit o další příběh naší čtenářky. Paní Vladimíra nám poslala do redakce email, ve kterém nám popisuje své zkušenosti, jak se díky homeopatii zbavila strachu ze zubaře a bolestí při trhání zubů. Moc děkujeme a přejeme, ať je tento příběh inspirací i pro další čtenáře.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

"Dobrý den,

chtěla bych Vám moc poděkovat. Musím Vám napsat svůj další skvělý zážitek s homeopatií.

O homeopatii trochu vím už delší dobu. Manžel jako učitel používá na chrapot lék Arnica montana 9 C již několik let. Pak jsem ale našla ve Vašem časopise článek o homeopatiku na strach před zubařem, zákrokem apod. Opatřila jsem si je a opravdu se moje zubařské ošetření obejde bez Neurolu.

Úplně poslední zkušenost se týká také trhání zubů. Na webu Světa homeopatie jsem si našla, co užívat před trháním zubu a po něm, aby se nedostavil zánět a dobře se hojilo.

Včera navečer mi trhal pan doktor dvě stoličky nahoře 5 vlevo a 6 vpravo. Podle Vašeho návodu jsem si ráno vzala Arniku a před výkonem Chamomillu (heřmánek pravý) – vnímám bolest větší, než je.

Celodenní čekání na zákrok jsem přežila úplně v pohodě, strach byl daleko menší než před několika lety. Trhání proběhlo dobře, rychle, nic nebolelo. Hned po zákroku jsem si do vody namíchala homeopatika podle článku „Jak vytrhnout velrybě stoličku“ a občas upíjela až do dnešního rána, celkem čtyři dávky vždy do 2 dl vody. Můžu Vám říci, že i bez Ibuprofenu, který jsem jindy musela vzít, mě vůbec nic nebolelo, ani když už injekce nepůsobila.

Dnes ráno se cítím úplně OK, jako kdyby mi nic netrhali. Budu dál užívat a věřím, že se obě rány zahojí rychle a bez problému jako při nedávném trhání v prosinci.

Jsem opravdu strašně nadšená a nemůžu tomu uvěřit, že to vůbec nebolelo.

Děkuji moc za všechny Vaše články na Světě homeopatie. Vždy tam najdu něco zajímavého. Na homeopatii nedám dopustit.

Děkuji.

Vladimíra Listopadová" 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 6.6.2020 12:25

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze