Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

S Arnigelem na prázdniny!

Autor: Redakce

POZOR, POZOR! :-) Rozhodli jsme se prodloužit soutěž o zklidňující gel s arnikou ARNIGEL, a tak neváhejte, sepište, jaké máte zkušenosti s homeopatickou léčbou svých dětí a vyhrajte užitečného pomocníka na prázdniny!

Ilustrační foto

Blíží se léto, krásné období roku spojené s cestováním, koupáním, sportováním... Letní měsíce jsou ale také bohužel spjaty s vyšším počtem úrazů. Chcete-li mít pro tyto případy po ruce šikovného pomocníka, zkuste štěstí v dnešní soutěži o přípravek ARNIGEL, uplatní se v celé vaší rodině.

Arnigel obsahuje výtažky z rostliny Arnica montana, má osvěžující a uklidňující účinek, není mastný a rychle se vstřebává.

Arnika patří mezi nejlepší hojivé prostředky, používá se zejména na pohmožděniny, utišuje bolesti po úrazech a při zánětech, pomáhá při svalové únavě, pocitu rozbolavění a zchvácenosti, uvolňuje svalové napětí a osvěžuje unavené nohy a blahodárně působí na otoky, vymknutí a podvrtnutí.

Více informací o Arnice naleznete také na webu: ARNIKA - MOJE HOJIVÁ POMOCNICE.

A jaký je váš dnešní SOUTĚŽNÍ ÚKOL? Pošlete nám své zkušenosti s homeopatickou léčbou vašich dětí. Inspiraci můžete nalézt na našem webu v sekci Vaše příběhy.

Své příběhy zasílejte do neděle 1.7.2018 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – DĚTIPět vylosovaných výherců získá přípravek Arnigel.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.2.2019 08:18

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze