Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

S Arnigelem na prázdniny!

Autor: Redakce

Blíží se léto, krásné období roku spojené s cestováním, koupáním, sportováním... Letní měsíce jsou také bohužel spjaty s vyšším počtem úrazů. Chcete-li mít pro tyto případy po ruce šikovného pomocníka, zkuste štěstí v dnešní soutěži o přípravek Arnigel, uplatní se v celé vaší rodině.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Arnigel obsahuje výtažky z rostliny Arnica montana, má osvěžující a uklidňující účinek, není mastný a rychle se vstřebává.

Arnika patří mezi nejlepší hojivé prostředky, používá se zejména na pohmožděniny, utišuje bolesti po úrazech a při zánětech, pomáhá při svalové únavě, pocitu rozbolavění a zchvácenosti, uvolňuje svalové napětí a osvěžuje unavené nohy a blahodárně působí na otoky, vymknutí a podvrtnutí.

Více informací o Arnice naleznete také na webu: ARNIKA - MOJE HOJIVÁ POMOCNICE.

A jaký je váš dnešní SOUTĚŽNÍ ÚKOL? Napište nám, které tři homeopatické léky nesmí chybět ve vaší cestovní lékárničce na letní dovolenou.

Své odpovědi zasílejte do neděle 23. června 2019 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – LÉTO. Tři vylosovaní výherci získají přípravek Arnigel.

Ceny do soutěže věnovala společnost BOIRON CZ.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 15.10.2019 18:16

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze