Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

S Arnigelem na prázdniny!

Autor: Redakce

Blíží se léto, krásné období roku spojené s cestováním, koupáním, sportováním... Letní měsíce jsou také bohužel spjaty s vyšším počtem úrazů. Chcete-li mít pro tyto případy po ruce šikovného pomocníka, zkuste štěstí v dnešní soutěži o přípravek Arnigel, uplatní se v celé vaší rodině.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Arnigel obsahuje výtažky z rostliny Arnica montana, má osvěžující a uklidňující účinek, není mastný a rychle se vstřebává.

Arnika patří mezi nejlepší hojivé prostředky, používá se zejména na pohmožděniny, utišuje bolesti po úrazech a při zánětech, pomáhá při svalové únavě, pocitu rozbolavění a zchvácenosti, uvolňuje svalové napětí a osvěžuje unavené nohy a blahodárně působí na otoky, vymknutí a podvrtnutí.

Více informací o Arnice naleznete také na webu: ARNIKA - MOJE HOJIVÁ POMOCNICE.

A jaký je váš dnešní SOUTĚŽNÍ ÚKOL? Napište nám, které tři homeopatické léky nesmí chybět ve vaší cestovní lékárničce na letní dovolenou.

Své odpovědi zasílejte do neděle 23. června 2019 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – LÉTO. Tři vylosovaní výherci získají přípravek Arnigel.

Ceny do soutěže věnovala společnost BOIRON CZ.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.10.2022 07:30

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze