Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Homeopatika jsou u nás v rodině vždy ta první volba!

Autor: Redakce

Zpětná vazba je pro nás a naši práci důležitá. Vždy máme radost, když se některý z našich čtenářů či čtenářek o své zkušenosti s homeopatií podělí - stejně jako paní Markéta.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den,

s homeopatií máme v rodině bohaté zkušenosti:

  • V těhotenství jsem trpěla na varixy. Bolely a měla jsem velké křeče. Od své homeopatky jsem dostala Arnigel a Arnicu, hned bylo po problému.
  • Při porodu mi homeopatika pomohla uvolnit se a soustředit se na sebe samu. Věřím, že i díky nim jsem svůj druhý porod zvládla přirozeně.
  • Po porodu mne zase homeopatika dostala rychle do formy.
  • Stále díky Ricinus c. kojím.
  • Další a velkou zásluhu má Cocculine, protože děti díky tomuto homeopatickému léku nezvrací při každé cestě autem.
  • Viburcol nám pomáhá v dlouhém spánku přes noc.

Homeopatika jsou u nás v rodině vždy ta první volba!

Děkuji za Vaše stránky a časopis, hodně mne inspirují.

S pozdravem
Markéta Fiala“

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 16.5.2022 20:54

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze