Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatika jsou u nás v rodině vždy ta první volba!

Autor: Redakce

Zpětná vazba je pro nás a naši práci důležitá. Vždy máme radost, když se některý z našich čtenářů či čtenářek o své zkušenosti s homeopatií podělí - stejně jako paní Markéta.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den,

s homeopatií máme v rodině bohaté zkušenosti:

  • V těhotenství jsem trpěla na varixy. Bolely a měla jsem velké křeče. Od své homeopatky jsem dostala Arnigel a Arnicu, hned bylo po problému.
  • Při porodu mi homeopatika pomohla uvolnit se a soustředit se na sebe samu. Věřím, že i díky nim jsem svůj druhý porod zvládla přirozeně.
  • Po porodu mne zase homeopatika dostala rychle do formy.
  • Stále díky Ricinus c. kojím.
  • Další a velkou zásluhu má Cocculine, protože děti díky tomuto homeopatickému léku nezvrací při každé cestě autem.
  • Viburcol nám pomáhá v dlouhém spánku přes noc.

Homeopatika jsou u nás v rodině vždy ta první volba!

Děkuji za Vaše stránky a časopis, hodně mne inspirují.

S pozdravem
Markéta Fiala“

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 9.12.2019 16:55

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze