Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Laryngitida u chlapce se šťastným koncem

Autor: Redakce

Přinášíme vám příběh čtenářky Pavly, která se s námi podělila o zkušenost s homeopatickou léčbou laryngitidy u jejího 5letého synka. Jsme moc rádi, že vše dobře dopadlo. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den,

ráda bych se s Vámi podělila o příběh jedné laryngitidy. Stalo se to vloni na jaře, kdy synkovi bylo téměř 5 let.

Po radě od mojí homeopatky jsem pro takový případ měla připravenou silnou trojku Aconitum, Spongia a Hepar, vše ve 30 C, a kvůli rychlému použití rozpuštěné v čistém lihu (to byl zase můj nápad). No a hodilo se. Kolem půlnoci začal „koncert“: suchý, štěkavý kašel s pláčem. Takže otevřít okna, zabalit (se) do deky a Aconitum na šok nám všem a malému navíc postupně nejdřív Spongii a pak za několik minut i Hepar (1–2 kapičky na lžičce vody).

Kašel se začal zklidňovat a synek usínat. Pak ještě asi za dvě hodiny vše začínalo znova, ale už s menší intenzitou, takže tentokrát stačil už jen Hepar a Spongia. Potom kašel krásně zvlhnul a začalo odkašlávání. Uf. Vše dobře dopadlo a nemuseli jsme tentokrát do nemocnice, i když prst „na spoušti“ na mobilu jsme měli neustále.

Homeopatii zdar!

Pěkný den.
Pavla Benešová“ 

Reklama: Boiron podporuje kojeni

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 16.5.2022 20:10

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze