Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Jak paní Ivu přestalo bolet v krku

Autor: Redakce

Velmi nás těší, že nám občas do redakce dorazí milý e-mail se zpětnou vazbou jako tento od čtenářky Ivy, která se s námi podělila o zkušenost, jak se díky homeopatii zbavila opakovaných úporných bolestí v krku. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den,

chtěla jsem Vám srdečně poděkovat za doporučení homeopatik, která mi obratem napsala paní doktorka z Vaší poradny. Několik let se mi vracely úporné bolesti v krku, někdy doprovázené teplotami, jindy trvající i několik měsíců.

Tradiční léčba ani různé „babské“ rady mi vůbec nepomáhaly. Už jsem byla zoufalá. Škrábání a bolest v krku jako zázrakem zmizely během pár dnů po dobrání homeopatik a od té doby mám klid.

Možná by se někomu zdálo, že je to banální zdravotní problém, ale já někdy v horečkách brala i antibiotika, jindy jsem ve studeném prostředí nemohla ani mluvit. Začala jsem chraptět, až jsem ztratila hlas, nesnášela jsem klimatizované prostředí v obchodech, nemohla jsem jíst ani pít vůbec nic studeného, zmrzlině jsem se musela vyhýbat obloukem. Krk jsem měla zarudlý a dělaly se mi na sliznici malé puchýřky. Různé léky, spreje do krku, pastilky na cucání, kloktadla, med, nic mi nepomáhalo. Až homeopatika...

Proto se chci o svoji dobrou zkušenost podělit s ostatními a všem homeopatika doporučit. Opravdu, pro mě je to zázračná léčba, a to bez nadsázky. Díky, díky Vám i Vašim doktorům, poradcům i Vašim internetovým stránkám. Díky homeopatii.

Přeji všem pevné zdraví, odvahu, štěstí a radost v životě.

Vaše vděčná vyléčená
Iva Holubová“ 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.9.2020 06:14

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze