Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA - Soutěžte s námi o oční kapky SIMILASAN!

Autor: Redakce

Milí čtenáři a milé čtenářky, soutěž o oční kapky je ukončena a my jsme vylosovali 10 výherců. Podívejte se, na koho se tentokrát usmálo štěstí.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Správná odpověď na soutěžní otázku "V jaké zemi byly oční kapky Similasan vytvořeny?" byla c) Švýcarsko.

Zde jsou jména výherců:

Martin Pokorný
Verča Libichová
Drahomír Dubina st.
Jitka Kimlová
Jaroslav Zelenka
Jiří Plechatý
Ivo Kašpárek
Martina Soukupová
Alena Černínová
Jan Klika

Srdečně blahopřejeme! :-)

----------------------------------------------

Milí čtenáři a milé čtenářky, s radostí Vám přinášíme další soutěž, těšíte se? Odpovězte správně na soutěžní otázku na téma oční alergie a můžete vyhrát oční kapky.

Sluníčko za okny nám hlásí, že je tu jaro. Příroda se pomalu probouzí k životu a přichází velmi půvabné období roku. Přesto nemalé procento populace očekává nástup jara s obavami. S kvetoucí vegetací přicházejí jejich pravidelné sezónní alergické potíže. Alergie jsou velmi nepříjemnou záležitostí, která se kromě očí může projevit i kožní vyrážkou, rýmou a celkovou podrážděností.

Příznaky oční alergie jsou různé, např. začervenalé, oteklé oči, svědění očí, pocit pálení a slzení. Řešením mohou být přírodní oční kapky Similasan.

Oční kapky Similasan Svědící oči zklidní Vaše oči, které jsou podrážděné alergickou reakcí. Díky vyváženému pH, které je podobné přirozeným slzám, a v kombinaci s výtažky z léčivých bylin vrátí Vaše oči zpátky do hry. Zmírní otoky, svědění, pálení či slzení.

Dnešní soutěžní otázka zní: V jaké zemi byly oční kapky Similasan vytvořeny?
a) Německo
b) Rakousko
c) Švýcarsko

Nápovědu můžete nalézt ZDE.

Správnou odpověď na soutěžní otázku zasílejte do pátku 27.4.2018 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – SIMILASAN. Tentokrát vylosujeme deset výherců, kteří získají zmíněné oční kapky Similasan na svědící oči.

Přejeme hodně štěstí!

Ceny do soutěže věnovala společnost Dr. Očko s.r.o.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.8.2020 19:35

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze