Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA - Soutěžte s námi o oční kapky SIMILASAN!

Autor: Redakce

Milí čtenáři a milé čtenářky, soutěž o oční kapky je ukončena a my jsme vylosovali 10 výherců. Podívejte se, na koho se tentokrát usmálo štěstí.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Správná odpověď na soutěžní otázku "V jaké zemi byly oční kapky Similasan vytvořeny?" byla c) Švýcarsko.

Zde jsou jména výherců:

Martin Pokorný
Verča Libichová
Drahomír Dubina st.
Jitka Kimlová
Jaroslav Zelenka
Jiří Plechatý
Ivo Kašpárek
Martina Soukupová
Alena Černínová
Jan Klika

Srdečně blahopřejeme! :-)

----------------------------------------------

Milí čtenáři a milé čtenářky, s radostí Vám přinášíme další soutěž, těšíte se? Odpovězte správně na soutěžní otázku na téma oční alergie a můžete vyhrát oční kapky.

Sluníčko za okny nám hlásí, že je tu jaro. Příroda se pomalu probouzí k životu a přichází velmi půvabné období roku. Přesto nemalé procento populace očekává nástup jara s obavami. S kvetoucí vegetací přicházejí jejich pravidelné sezónní alergické potíže. Alergie jsou velmi nepříjemnou záležitostí, která se kromě očí může projevit i kožní vyrážkou, rýmou a celkovou podrážděností.

Příznaky oční alergie jsou různé, např. začervenalé, oteklé oči, svědění očí, pocit pálení a slzení. Řešením mohou být přírodní oční kapky Similasan.

Oční kapky Similasan Svědící oči zklidní Vaše oči, které jsou podrážděné alergickou reakcí. Díky vyváženému pH, které je podobné přirozeným slzám, a v kombinaci s výtažky z léčivých bylin vrátí Vaše oči zpátky do hry. Zmírní otoky, svědění, pálení či slzení.

Dnešní soutěžní otázka zní: V jaké zemi byly oční kapky Similasan vytvořeny?
a) Německo
b) Rakousko
c) Švýcarsko

Nápovědu můžete nalézt ZDE.

Správnou odpověď na soutěžní otázku zasílejte do pátku 27.4.2018 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – SIMILASAN. Tentokrát vylosujeme deset výherců, kteří získají zmíněné oční kapky Similasan na svědící oči.

Přejeme hodně štěstí!

Ceny do soutěže věnovala společnost Dr. Očko s.r.o.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 24.10.2020 19:05

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze