Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Soutěžte s námi aneb zoubky už nás netrápí...

Autor: Redakce

Milé čtenářky a milí čtenáři, připravili jsme pro vás další soutěž, ve které máte možnost vyhrát roztomilou plyšovou hračku pro své děťátko. Tentokrát se podíváme na zoubek prvním zoubkům.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Klubou se vašemu dítěti první zoubky? Sláva! Prořezání prvního dětského zoubku doprovází i lidová tradice. Ta říká, že ten, kdo u dítěte objeví jako první prvý prořezaný zub, dostane na nové šaty…

Rodiče miminek však ví, že růst zoubků příliš velká legrace není. Mnohá miminka si růst prvních zoubků doslova odtrpí - zoubek na dásně tlačí a dásně bolí. Prvním příznakem, že "už to začalo", bývá nadměrné slinění, dítě může být také plačtivé, podrážděné, spí hůře, vyžaduje časté kojení anebo nechce jíst, někdy se objeví průjem a zvýšená teplota apod.

Jak miminku ulevit, jak ho uklidnit? Existují například tyto možnosti:

  • vychlazená gelová kousátka,
  • chladné obklady,
  • zklidňující balzámy na dásně,
  • masáž dásně tzv. prsťáčkem.

Bolest můžeme lépe zvládnout i pomocí homeopatické léčby.

A nyní se dostáváme k dnešní SOUTĚŽNÍ OTÁZCE: Víte, kdy se OBVYKLE začnou dítěti prořezávat první zoubky?

a) mezi 4.-7. měsícem věku dítěte
b) mezi 2.-4. měsícem věku dítěte
c) mezi 8.-12. měsícem věku dítěte

Nápovědu můžete nalézt ZDE.

Správnou odpověď na soutěžní otázku zasílejte do úterý 30.4.2019 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – ZOUBKY. Tři z vás, kteří budou vylosováni, získají plyšovou hračku.

Přejeme hodně štěstí.

Ceny do soutěže věnovala společnost Dr. Peithner Prag s.r.o.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2021 21:58

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze