Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Homeopatie dokáže zázraky, ale nesmrtelnost zařídit nedokáže...

Autor: Petra Sumeráková

V poslední době mne, respektive mé pejsky potkalo opravdu mnoho zlého. Podzim mi vzal dvě úžasné fenky a dva kluci jsou nyní ve velmi špatném stavu a bojují každý den o svůj život. Někdo řekne „to je život“, ale čím dál tím častěji se setkávám dokonce s útoky typu: „No tak jim přece pomoz tou svou homeopatií, když říkáš, že je na všechno – proč si nezachráníš vlastní psy?“

Ilustrační foto

Začalo mi docházet, že velká většina lidí, která homeopatii nezná vůbec, nebo jen minimálně, se naivně domnívá, že ten, kdo jí rozumí a kdo ji praktikuje, je v podstatě jakýsi šaman, jenž každého vyléčí ze všeho a tím pádem mu zajistí i nesmrtelnost.

Abychom si to objasnili: homeopatie stejně jako např. klasická medicína dokáže leckdy nemožné a – jak říkám – často i zázraky a umí mnohé životy zachránit a prodloužit. Opakuji: prodloužit! Všichni máme na této planetě svůj vyhrazený čas a opravdu ještě nikdo z nás nedokáže být nesmrtelný. Svým psům a svému tatínkovi jsem životy díky homeopatii prodloužila o pěkných pár let. Opravdu si troufám tvrdit a stát za svým, že nebýt homeopatie, nebyli tu již dávno. Ale každý organismus má schopnost se uzdravovat omezenou, a jakmile se přejde tenká hranice a tělo již skutečně nemá z čeho čerpat, pak už samozřejmě nelze udělat nic a přijde smrt jako součást koloběhu života.

Berte tedy prosím v potaz i toto. Homeopati nejsou žádní čarodějové a kouzelníci, kteří mají v kapse zázračné kuličky, jež vám či vašim psím kamarádům zajistí věčný život. Takto to opravdu nefunguje.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Petra Sumeráková

Autor: Petra Sumerákovákynolog, www.imperial-bohemia.wbs.cz

Homeopatii jsem začala používat na samém počátku hlavně v chovatelství a kynologii a poslední rok s ní zachraňuji i mého tatínka, kterému lékaři na JIP dávali maximálně několik hodin života. Právě tento zázrak mne ještě více přesvědčil o síle, kterou homeopatie má, často chodím na konzultace a pro rady k MVDr. Mirce Menclové a stále dokola objevujeme další a další ,,elixíry života". Ráda bych přinesla inspiraci a rady čtenářům. Věřím, že má více než 13ti-letá "laická" homeopatická praxe pro ně bude přínosem.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.1.2023 22:47

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze