Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Sex ve městě a homeopatie?

Autor: Redakce

Zajímá vás, jaké známé osobnosti mají osobní zkušenost s homeopatií a jsou jejími fanoušky? Patří mezi ně například herečka Kim Cattrallová, která se proslavila rolí Samanthy v americkém televizním seriálu „Sex ve městě“ a za niž obdržela několik ocenění.

Ilustrační foto
Zdroj: www.ilovehomeopathy.com

Kim Cattrallová se s homeopatií poprvé setkala v Německu ve Frankfurtu, kde žila v 80. letech.

Jejím nejoblíbenějším homeopatickým lékem je Arnika. „Arniku já miluju! Užívám ji neustále, neboť se mi snadno tvoří modřiny,“ sdělila deníku Los Angeles Daily News. „Také se léčím Oscillem, je skvělé! Homeopatické léky znám díky tomu, že jsem žila v Německu.“

Zajímavé je také to, že i její postava Samanthy v seriálu „Sex ve městě“ je zastánkyní homeopatie. Ve filmu „Sex ve městě 2“ ji můžeme vidět, jak s sebou v tašce nosí spoustu homeopatických tub a krémů, aby zabránila návalům horka a sníženému libidu (typickým příznakům menopauzy).

Zdroj: www.ilovehomoeopathy.com

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 19.8.2018 13:59

COPYRIGHT © 2010 - 2018 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze