Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Sex ve městě a homeopatie?

Autor: Redakce

Zajímá vás, jaké známé osobnosti mají osobní zkušenost s homeopatií a jsou jejími fanoušky? Patří mezi ně například herečka Kim Cattrallová, která se proslavila rolí Samanthy v americkém televizním seriálu „Sex ve městě“ a za niž obdržela několik ocenění.

Ilustrační foto
Zdroj: www.ilovehomeopathy.com

Kim Cattrallová se s homeopatií poprvé setkala v Německu ve Frankfurtu, kde žila v 80. letech.

Jejím nejoblíbenějším homeopatickým lékem je Arnika. „Arniku já miluju! Užívám ji neustále, neboť se mi snadno tvoří modřiny,“ sdělila deníku Los Angeles Daily News. „Také se léčím Oscillem, je skvělé! Homeopatické léky znám díky tomu, že jsem žila v Německu.“

Zajímavé je také to, že i její postava Samanthy v seriálu „Sex ve městě“ je zastánkyní homeopatie. Ve filmu „Sex ve městě 2“ ji můžeme vidět, jak s sebou v tašce nosí spoustu homeopatických tub a krémů, aby zabránila návalům horka a sníženému libidu (typickým příznakům menopauzy).

Zdroj: www.ilovehomoeopathy.com

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 21.2.2019 14:01

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze