Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Mezinárodní spolupráce v homeopatii

Autor: Externí zdroj

Memorandum o porozumění týkající se výzkumu v homeopatii podepsali v lednu 2018 premiéři Izraele Benjamin Netanjahu a Indie Naréndra Módí. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Toto memorandum je jednou z devíti dohod o vzájemné spolupráci, kterou obě země dojednaly. Bylo uzavřeno mezi Centrem pro integrovanou a komplementární medicínu v Jeruzalémě a Centrální radou pro výzkum v homeopatii v Indii a má směřovat k rozvoji spolupráce ve výzkumu homeopatie a také k založení pracovní skupiny.

Zdroj: www.financialexpress.com

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2022 06:47

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze