Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Mezinárodní spolupráce v homeopatii

Autor: Externí zdroj

Memorandum o porozumění týkající se výzkumu v homeopatii podepsali v lednu 2018 premiéři Izraele Benjamin Netanjahu a Indie Naréndra Módí. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Toto memorandum je jednou z devíti dohod o vzájemné spolupráci, kterou obě země dojednaly. Bylo uzavřeno mezi Centrem pro integrovanou a komplementární medicínu v Jeruzalémě a Centrální radou pro výzkum v homeopatii v Indii a má směřovat k rozvoji spolupráce ve výzkumu homeopatie a také k založení pracovní skupiny.

Zdroj: www.financialexpress.com

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 19.9.2019 16:55

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze