Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Láká vás podnikat, milé ženy?

Autor: Bc. Eva Leňová

Spojovat ženu s podnikáním bylo donedávna velmi neobvyklé. Ještě dnes najdete na vyhlašování „Podnikatel roku“ vedle dvaceti mužů jednu, dvě ženy. Ženy také obvykle více podnikají v oborech, jako je vzdělávání, služby, zdraví, stravování, výtvarné a řemeslné obory či móda. Do velkých a složitých projektů, stejně jako do průmyslu a techniky se nijak nehrnou. Chybí jim k tomu ctižádost a schopnost obětovat podnikání všechno – čas, zdraví a často i vlastní osobnost. 

Ilustrační foto

Proto ženy-podnikatelky nejsou až tak moc vidět, což ale neznamená, že by jich bylo málo a že by se jim nedařilo. Podnikají v menším a podle sebe. Své pracovní vytížení podřizují rodině a dalším životním okolnostem, např. zdravotnímu stavu. V některých případech se z toho časem vyvine i docela velká a úspěšná firma, jindy jim podnikání přinese „jen“ nezávislost a pocit, že jsou něco platné.

Přinášíme vám příběhy žen, které to s podnikáním zkusily buď z vlastní vůle, nebo k němu byly donuceny okolnostmi. Některé se později vrátily zpět do zaměstnání. Jiné, obvykle ty s podporou lidí kolem, získaly díky podnikání zpět zdraví tělesné a duševní a dobraly se životní vyrovnanosti a spokojenosti nejen samy se sebou. Ano, i k tomu může podnikání přispět.

Naše cesty se protnuly v souvislosti s projektem Moudré podnikání žen, který se zaměřuje na ženy-podnikatelky, jejich vzdělávání a propojování. Doufáme, že vás tyto příběhy inspirují.

"Podníkání žen - Anežčin příběh"

"Podnikání žen - Janin příběh"

"Podnikání žen - příběh Andrey"

"Podnikání žen - Katčin příběh"

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Bc. Eva Leňová

Autor: Bc. Eva Leňovátlumočnice, překladatelka

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.7.2020 11:29

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze