Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA: Vánoční soutěž - vyhrajte balíček s dárkovými předměty!

Autor: Redakce

Vánoce jsou za námi, doufáme, že i vy jste je prožili v klidu a pohodě. :-) Pro tři z vás, kteří se zúčastnili druhé vánoční soutěže, správně zodpověděli soutěžní otázku a měli štěstí při losování, Ježíšek nachystal krásné dárkové balíčky.

Ilustrační foto
Zdroj: Ilustrační foto

Ptali jsme se vás, který homeopatický lék můžete užít, pokud je kašel suchý, záchvatovitý a vyčerpávající, zhoršuje se vleže (po ulehnutí do postele) a hlasovou námahou (mluvení, smích), doprovází ho šimrání v krku.

Správná odpověď je: b) Drosera rotundifolia

Šťastnými výherci se stávají:

Pavla Mikušková, Brno
Martin Kellner, Praha
Vladimíra Nováková, Zlonice

Děkujeme všem za účast v soutěži a výhercům srdečně blahopřejeme, výhry doručíme v novém roce.

Ceny do soutěže věnovala společnost BOIRON CZ, s.r.o.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.8.2019 06:42

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze