Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA: Vánoční soutěž - vyhrajte balíček s dárkovými předměty!

Autor: Redakce

Vánoce jsou za námi, doufáme, že i vy jste je prožili v klidu a pohodě. :-) Pro tři z vás, kteří se zúčastnili druhé vánoční soutěže, správně zodpověděli soutěžní otázku a měli štěstí při losování, Ježíšek nachystal krásné dárkové balíčky.

Ilustrační foto
Zdroj: Ilustrační foto

Ptali jsme se vás, který homeopatický lék můžete užít, pokud je kašel suchý, záchvatovitý a vyčerpávající, zhoršuje se vleže (po ulehnutí do postele) a hlasovou námahou (mluvení, smích), doprovází ho šimrání v krku.

Správná odpověď je: b) Drosera rotundifolia

Šťastnými výherci se stávají:

Pavla Mikušková, Brno
Martin Kellner, Praha
Vladimíra Nováková, Zlonice

Děkujeme všem za účast v soutěži a výhercům srdečně blahopřejeme, výhry doručíme v novém roce.

Ceny do soutěže věnovala společnost BOIRON CZ, s.r.o.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.4.2019 14:03

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze