Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatická domácí lékárnička – přednáška v Ostravě

Autor: Redakce

V pondělí 20. 11. 2017 se v Ostravě konala již druhá přednáška MUDr. Kateřiny Formánkové určená široké veřejnosti. Uznávaná a oblíbená lékařka se zaměřila na více jak 30 základních homeopatických léků a jejich použití v nejrůznějších indikacích. 

Ilustrační foto
Zdroj: Ilustrační foto / Lucie Nestrašilová

Hovořila např. také o prevenci virových onemocnění, očkování nebo o problému parazitů u dětí i dospělých. A řada přišla i na psí kamarády. Otázky z řad posluchačů napovídaly o tom, že všichni již měli s homeopatií zkušenosti, otázky byly konkrétní a praktické. Na všechny čekalo malé občerstvení, homeopatická literatura a spousta informačních brožurek, které si každý účastník odnesl domů.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 2.6.2020 22:56

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze