Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Může se to stát

Autor: PR článek

Běhají, skáčou, strkají se, ale také zodpovědně trénují a sportují. Ano, řeč je o dětech a jejich pohybových aktivitách, které jsou zcela přirozené a k dětství a dospívání neodmyslitelně patří.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Se sportem, ale i s pouhým dováděním, jsou také bohužel spojené sem tam i nějaké nehody, počínaje modřinou a naraženinou, ale mohou pochopitelně nastat i vážnější situace, jako jsou různá vymknutí a zlomeniny kostí. A i děti to bolí. Jak jim pomoci, jak ulevit od bolestí pohybového aparátu?

Většina rodičů nejprve pátrá po nějakých šetrnějších způsobech, než by si naordinovali sami sobě. Pokud chceme sáhnout do skupiny „přírodní lék“, nabízí se kombinace tradičních léčivých bylin, jako jsou Prha arnika, Sedmikráska chudobka, Měsíček lékařský, Rulík zlomocný, Třapatka nachová, Řebříček obecný, Heřmánek lékařský, Vilín virginský, Oměj šalamounek, Třezalka tečkovaná, Třapatka úzkolistá, Kostival lékařský.

Všechny tyto léčivky jsou obsaženy v homeopatickém léčivém přípravku, který lze koupit v lékárně pod názvem Traumeel S mast. Mast je určena k úlevě od bolesti právě v případech jako jsou: podvrtnutí a vykloubení, zlomeniny a bolestivé podlitiny, natažené šlachy a vazy, otok měkkých tkání. Tedy lehčí a středně těžká poranění pohybového aparátu.

Traumeel S je šetrný lék, který bez obav můžete aplikovat na postižená místa i dětem. Jeho používání není časově omezené a lze jej používat až do zhojení poraněných míst, nebo do vymizení bolestí.

Traumeel S je lék, a proto ho můžete koupit pouze v lékárně. Pokud zrovna Traumeel není v lékárně skladem, jistě Vám jej lékárník rád objedná.

Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

PR článek

Autor: PR článek

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.1.2023 22:26

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze