Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Může se to stát

Autor: PR článek

Běhají, skáčou, strkají se, ale také zodpovědně trénují a sportují. Ano, řeč je o dětech a jejich pohybových aktivitách, které jsou zcela přirozené a k dětství a dospívání neodmyslitelně patří.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Se sportem, ale i s pouhým dováděním, jsou také bohužel spojené sem tam i nějaké nehody, počínaje modřinou a naraženinou, ale mohou pochopitelně nastat i vážnější situace, jako jsou různá vymknutí a zlomeniny kostí. A i děti to bolí. Jak jim pomoci, jak ulevit od bolestí pohybového aparátu?

Většina rodičů nejprve pátrá po nějakých šetrnějších způsobech, než by si naordinovali sami sobě. Pokud chceme sáhnout do skupiny „přírodní lék“, nabízí se kombinace tradičních léčivých bylin, jako jsou Prha arnika, Sedmikráska chudobka, Měsíček lékařský, Rulík zlomocný, Třapatka nachová, Řebříček obecný, Heřmánek lékařský, Vilín virginský, Oměj šalamounek, Třezalka tečkovaná, Třapatka úzkolistá, Kostival lékařský.

Všechny tyto léčivky jsou obsaženy v homeopatickém léčivém přípravku, který lze koupit v lékárně pod názvem Traumeel S mast. Mast je určena k úlevě od bolesti právě v případech jako jsou: podvrtnutí a vykloubení, zlomeniny a bolestivé podlitiny, natažené šlachy a vazy, otok měkkých tkání. Tedy lehčí a středně těžká poranění pohybového aparátu.

Traumeel S je šetrný lék, který bez obav můžete aplikovat na postižená místa i dětem. Jeho používání není časově omezené a lze jej používat až do zhojení poraněných míst, nebo do vymizení bolestí.

Traumeel S je lék, a proto ho můžete koupit pouze v lékárně. Pokud zrovna Traumeel není v lékárně skladem, jistě Vám jej lékárník rád objedná.

Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

PR článek

Autor: PR článek

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.11.2020 08:05

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze