Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Nejvýznamnější evropští lékaři - homeopaté na sympoziu v Praze

Autor: MUDr. Jaroslav Čupera

Ve dnech 17. - 19. 11. 2017 se v Praze uskutečnilo zasedání Evropského výboru pro homeopatii (European Committee for Homeopathy - ECH). Tato prestižní organizace sdružuje 40 lékařských homeopatických organizací z celé Evropy.

Ilustrační foto
Zdroj: MUDr. Jaroslav Čupera

Pracovní skupiny lékařů-homeopatů, zabývající se dokumentací homeopatické léčby pacientů v jednotlivých zemích, referovaly na sympoziu o svých výsledcích.

Program jednání zahrnoval také například otázky politiky ECH, legislativy související s homeopatií, otázky vzdělávání lékařů-homeopatů, zkoušek nových homeopatických léků a v neposlední řadě i problematiku homeopatie ve farmaceutické praxi.

Všichni účastníci byli nadšení z krásy a pohostinnosti Prahy, která se na 3 dny změnila ze srdce Evropy na srdce evropské homeopatie.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

MUDr. Jaroslav Čupera

Autor: MUDr. Jaroslav Čuperalékař, odborník v homeopatii, člen HLA

"Homeopatii jsem začal studovat ještě jako student medicíny a tak tato jedinečná léčebná metoda doprovází celou moji kariéru lékaře. Používám ji denně k prospěchu své rodiny i pacientů při léčení nejrůznějších potíží, vážných i méně vážných, a díky své specializaci v intenzivní medicíně vím, že takto mohu pomoci i pacientům v nejvážnějších stavech. Homeopatie je šetrná, ekologická, univerzální a především účinná, což prokazují i nesčetné vědecké studie."
 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.10.2019 01:56

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze