Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Operace - osobní zkušenost

Autor: Redakce

Čeká-li vás operace, můžete se nechat inspirovat příběhem našeho čtenáře, který se s námi podělil o svou zkušenost, jak mu homeopatie pomohla zdárně zvládnout plánovanou operaci.

Ilustrační foto

"Dobrý den,

chtěl bych se podělit o svou zkušenost s homeopatií.

Byl jsem na plánované operaci a užívání homeopatik před operací i po ní mi velmi pomohlo. Před operací jsem měl obavy a uklidnilo mě Gelsemium 15 C 1−2x denně několik dnů předem. Také jsem užíval lék Arnica 15 C na podporu hojení, snížení krvácení a úlevu od bolesti. Díky tomu mi po operaci nemuseli dávat infuze s léky ulevujícími od bolesti a také otok a modřiny byly minimální. Nux vomica 9 C po operaci pomohl rychleji odbourat anestetika a neměl jsem žádné zažívací potíže.

Tomáš Striegler"

Více informací o Arnice a jejích účincích naleznete na webu ARNIKA - MOJE HOJIVÁ POMOCNICE.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 29.9.2020 10:19

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze