Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Operace - osobní zkušenost

Autor: Redakce

Čeká-li vás operace, můžete se nechat inspirovat příběhem našeho čtenáře, který se s námi podělil o svou zkušenost, jak mu homeopatie pomohla zdárně zvládnout plánovanou operaci.

Ilustrační foto

"Dobrý den,

chtěl bych se podělit o svou zkušenost s homeopatií.

Byl jsem na plánované operaci a užívání homeopatik před operací i po ní mi velmi pomohlo. Před operací jsem měl obavy a uklidnilo mě Gelsemium 15 C 1−2x denně několik dnů předem. Také jsem užíval lék Arnica 15 C na podporu hojení, snížení krvácení a úlevu od bolesti. Díky tomu mi po operaci nemuseli dávat infuze s léky ulevujícími od bolesti a také otok a modřiny byly minimální. Nux vomica 9 C po operaci pomohl rychleji odbourat anestetika a neměl jsem žádné zažívací potíže.

Tomáš Striegler"

Více informací o Arnice a jejích účincích naleznete na webu ARNIKA - MOJE HOJIVÁ POMOCNICE.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 12.5.2021 20:24

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze