Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Operace - osobní zkušenost

Autor: Redakce

Čeká-li vás operace, můžete se nechat inspirovat příběhem našeho čtenáře, který se s námi podělil o svou zkušenost, jak mu homeopatie pomohla zdárně zvládnout plánovanou operaci.

Ilustrační foto

"Dobrý den,

chtěl bych se podělit o svou zkušenost s homeopatií.

Byl jsem na plánované operaci a užívání homeopatik před operací i po ní mi velmi pomohlo. Před operací jsem měl obavy a uklidnilo mě Gelsemium 15 C 1−2x denně několik dnů předem. Také jsem užíval lék Arnica 15 C na podporu hojení, snížení krvácení a úlevu od bolesti. Díky tomu mi po operaci nemuseli dávat infuze s léky ulevujícími od bolesti a také otok a modřiny byly minimální. Nux vomica 9 C po operaci pomohl rychleji odbourat anestetika a neměl jsem žádné zažívací potíže.

Tomáš Striegler"

Více informací o Arnice a jejích účincích naleznete na webu ARNIKA - MOJE HOJIVÁ POMOCNICE.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 19.2.2020 19:24

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze