Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatická léčba dětí i psa – osobní zkušenost

Autor: Redakce

Přinášíme vám další vlaštovku z příběhů s pozitivní osobní zkušeností s homeopatickou léčbou – tentokrát dětí i psa.

Ilustrační foto

„Dobrý den,

ráda bych se také podělila o skvělé výsledky homeopatické léčby, a to jak dětí, tak fenky jezevčíka.

O homeopatii se zajímám už několik let, a protože to moje okolí ví, oslovila mě i má švagrová, že šestiletého synovce trápí pokašlávání a je často nemocný. Podle symptomů, ale hlavně podle jeho citlivé povahy, jsem vybrala Pulsatillu a kyvadlem vytestovala potenci 30 C. Po několika týdnech užívání přestal kašlat, je mnohem veselejší a když se blíží nemoc, Pulsatilla ji stopne během chvilky, takže se žádné velké smrkání nekoná. A funguje i na jeho malou sestru.

Rovněž mají fenku jezevčíka, která začala být agresivní. Také se jí objevila bulka u cecíku. Veterinář naznal, že jde o falešnou březost, jeho léky však nezabraly. Já jsem ale zrovna uviděla Váš skvělý článek na toto téma a už mě ani nepřekvapilo, že fence vyšel úplně stejný lék i potence Pulsatilla 30 C. Bulka zmizela do tří týdnů a není rozeznat, kde byla. Fenka je jen přirozeně divoká, ale už ne agresivní. Považuju to za další homeopatický zázrak a tímto děkuju celé redakci za velmi užitečné rady!

Těším se na další články a přeju Vám všem krásné dny.

S pozdravem

Kristýna Liptáková“

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.8.2019 07:24

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze