Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeo léčba dětí i psa - osobní zkušenost

Autor: Redakce

Přinášíme vám další "vlaštovku" v sérii příběhů na téma osobní zkušenost s homeopatií, tentokrát o tom, jak pomohla Pulsatilla.

Ilustrační foto

"Dobrý den,

ráda bych se taky podělila o skvělé výsledky díky homeo léčbě, a to jak dětí, tak fenky jezevčíka.

O homeopatii se zajímám už několik let, a protože to moje okolí ví, oslovila mě i má švagrová, že šestiletého synovce trápí pokašlávání a je často nemocný. Podle symptomů, ale hlavně podle jeho citlivé povahy, jsem vybrala Pulsatillu a kyvadlem vytestovala potenci 30 C. Po pár týdnech užívání přestal kašlat, je mnohem veselejší a když se blíží nemoc, Pulsatilla ji stopne během chvilky, takže žádné velké smrkání se nekoná. A funguje i na jeho malou sestru.

Rovněž mají fenku jezevčíka, která začala být agresivní a objevila se jí bulka u cecíku. Veterinář naznal, že jde o falešnou březost, ale jeho léky nezabraly. Já jsem ale zrovna uviděla váš skvělý článek na toto téma a už mě ani nepřekvapilo, že fence vyšel úplně stejný lék i potence - Pulsatilla 30 C. Bulka zmizela do tří týdnů a není rozeznat, kde byla, fenka je jen přirozeně divoká, ale už ne agresivní. Považuju to za další homeopatický zázrak a tímto děkuju celé redakci za velmi užitečné rady!

Těším se na další články a přeju vám všem krásné dny.

S pozdravem

Kristýna Liptáková"

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 24.11.2017 23:21

COPYRIGHT © 2010 - 2017 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze