Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Problémy s nástupem do školky

Autor: Redakce

Přinášíme vám autentický příběh jedné maminky - čtenářky Světa homeopatie ze Slovenska a její zkušenosti s homeopatickou léčbou své dcerky při nástupu do školky.

Ilustrační foto
Zdroj: Zuzana Straňánková

"Moje skúsenosti s homeopatikami boli zo začiatku iba v období viróz a podobne. Tento rok som mala však akoby nutkanie ísť trošku viac do hľbky a našla som si skvelú homeopatku. Teraz na jeseň som ju znovu požiadala o konzultáciu avšak pre moju dcérku. Má cez tri roky a nastúpila do škôlky. Veľká zmena pre všetkých a vtedy nastali ťažkosti. Mala už skúsenosti s menším kolektívom, teraz vo "veľkej" škôlke sa však krátko po nástupe objavili kŕče v brušku a pichavé bolesti bruška. Stav sa zvykol zhoršiť popoludní, pri zaspávaní a aj v noci ju prebudili kŕče. Spolu s homeopatkou sme našli ďalšie súvisiace situácie - správanie dcérky, jej vlastnosti, môj priebeh pôrodu a mnoho iného, čo homeopatov zaujíma, a koncom septembra odporučila našej slečne homeopatikum Lycopodium 200 C.

Po necelých troch týždnoch som posielala túto fotku (viz. obr. výše) a mail:

Dobrý deň Z., pripájam fotku aby bolo jasné, ako sa má dcérka. S odstupom pár dní vymaľovávala rovnakú maľovánku. Prvá je pred nástupom do škôlky, druhá je v procese nástupu do škôlky a posledná je počas užívania globuliek. Asi to netreba komentovať. Dcérka v noci spinká, poobede ju bruško nebolí a nemá ani kŕče. Veľká zmena je hlavne v tom, že si dovolí plakať. V škôlke sa snažila neplakať, ako im to hovorili pani učiteľky. Prosto teraz tie emócie idú von a za chvíľu sa ukľudní a je dobre. Užila tri globulky. Najskôr sa stav zhoršil, plakala viac ale už po dvoch globulkách a víkende na záhrade u starých rodičov bolo výrazne lepšie. Teraz chodí dopoludnia do škôlky, spí doma vo svojej izbe, čo je super. Už som kľudnejšia. Ďakujeme.

Update k dnešnému dňu - postupne sme zvládli aj prespávanie v škôlke (užila dalšie globulky) a po víkende aj spanie vo svojej izbičke. Žiadne scény či dlhotrvajúci plač. Po otázke či chce spať vo svojej izbičke súhlasila.

Ing. Zuzana Straňánková"

Omalovánky k terapeutické práci jsou k objednání zde: www.zunashop.sk.

Reklama: Boiron podporuje kojeni

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.9.2021 07:39

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze