Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Druhý porod - osobní zkušenost

Autor: Redakce

Od čtenářů a čtenářek Světa homeopatie dostáváme mimo jiné i e-maily, v nichž s námi sdílejí své dobré zkušenosti s homeopatií:

Ilustrační foto

„Tento příběh bude o mně a mém druhém porodu. Jsem vděčná homeopatii, věřím v ni, protože mi nespočetněkrát pomohla.

Měla jsem týden do termínu porodu a nad ránem mě vzbudil divný pocit. Vstala jsem, šla do koupelny, ale to už mi po nohách tekla teplá plodová voda. Těšila jsem se moc na porod, na miminko.

Jenže celý den se nic nedělo. Netrpělivě jsem v klidu domova vyčkávala na první vlny (kontrakce), ale bohužel se dlouhé hodiny nic nedělo. Celou dobu jsem byla ve spojení se svou porodní asistentkou.

V podvečer mi poradila, abych vyzkoušla homeopatika: Pulsatillu a Caulophyllum. Obojí jsem měla doma v potenci 15 C. Střídala jsem tyto homeopatické léky po 15 minutách po dobu dvou hodin. Téměř po dvou hodinách se dostavily první vlny, které se zpravidelnily a zesílily a porod se krásně rozběhl. V klidu domova se narodil nádherný a zdravý syn.

Díky homeopatikům se mi porod pěkně rozjel, já se krásně zklidnila a ten výsledek (zrození) stál za to! :-)

Přeji pěkný den.

Aneta Sovadinová“

Reklama: Boiron podporuje kojeni

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.2.2023 15:29

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze