Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Druhý porod - osobní zkušenost

Autor: Redakce

Od čtenářů a čtenářek Světa homeopatie dostáváme mimo jiné i e-maily, v nichž s námi sdílejí své dobré zkušenosti s homeopatií:

Ilustrační foto

„Tento příběh bude o mně a mém druhém porodu. Jsem vděčná homeopatii, věřím v ni, protože mi nespočetněkrát pomohla.

Měla jsem týden do termínu porodu a nad ránem mě vzbudil divný pocit. Vstala jsem, šla do koupelny, ale to už mi po nohách tekla teplá plodová voda. Těšila jsem se moc na porod, na miminko.

Jenže celý den se nic nedělo. Netrpělivě jsem v klidu domova vyčkávala na první vlny (kontrakce), ale bohužel se dlouhé hodiny nic nedělo. Celou dobu jsem byla ve spojení se svou porodní asistentkou.

V podvečer mi poradila, abych vyzkoušla homeopatika: Pulsatillu a Caulophyllum. Obojí jsem měla doma v potenci 15 C. Střídala jsem tyto homeopatické léky po 15 minutách po dobu dvou hodin. Téměř po dvou hodinách se dostavily první vlny, které se zpravidelnily a zesílily a porod se krásně rozběhl. V klidu domova se narodil nádherný a zdravý syn.

Díky homeopatikům se mi porod pěkně rozjel, já se krásně zklidnila a ten výsledek (zrození) stál za to! :-)

Přeji pěkný den.

Aneta Sovadinová“

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 16.5.2022 20:19

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze