Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Snídaně s novináři - Jak řešit prevenci nachlazení u dětí, dospělých a seniorů?

Autor: Redakce

Ve středu 20. září 2017 se v Praze konala další snídaně s novináři na téma více než aktuální: "Jak řešit prevenci nachlazení u dětí, dospělých a seniorů?“ Naše pozvání přijala skvělá praktická lékařka a odbornice v homeopatii MUDr. Magdaléna Záchová.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Pozvaní novináři se tradičně sešli v příjemném prostředí Národní kavárny. V úvodu je přivítala Lucie Nestrašilová, šéfredaktorka Světa homeopatie a manažerka Homeopatické lékařské asociace a poté se slova ujala paní doktorka Záchová, která nejprve hovořila o tom, proč je v prevenci nachlazení důležitý především zdravý životní styl: „Homeopatie je součástí prevence, ale musíme především přemýšlet nad tím, jakým způsobem žijeme.“

Paní doktorka poté doporučila konkrétní tipy, jak předcházet nachlazení: pobývat co nejvíce na čerstvém vzduchu včetně pravidelné venkovní pohybové aktivity (především chůze, případně běh), pečovat o nosní sliznici pravidelnou ranní hygienou (pomocí mořské vody). Z potravinových doplňků bychom měli doplňovat vitamín D, kterého máme v naší populaci výrazný nedostatek. Poté se paní doktorka Záchová věnovala možnostem homeopatické prevence a seznámila přítomné novináře se svými osobními zkušenostmi z ordinace.

Zúčastnění novináři měli možnost diskutovat a pokládat paní doktorce doplňující dotazy, dozvěděli se mnoho užitečných tipů, které jistě svým čtenářům předají v rámci svých periodik. A my se již nyní těšíme na další příjemné setkání.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 29.9.2020 05:56

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze