Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Výherci soutěže o knihu - Vaše zkušenosti s homeopatií

Autor: Redakce

V průběhu letních prázdnin jste měli možnost zúčastnit se soutěže o knihu "Homeopatie a děti", jejímž autorem je pediatr a zkušený odborník v homeopatii MUDr. Tomáš Karhan. Vaším úkolem bylo poslat nám svůj příběh, jak vám nebo vašim domácím mazlíčkům pomohla homeopatie. 

Ilustrační foto

Moc nás potěšilo, kolik hezkých emailů nám do redakce dorazilo. Děkujeme za vaši důvěru a zpětnou vazbu. Vaše příběhy postupně zveřejníme na tomto portálu, abychom se o ně podělili i s našimi čtenáři a čtenářkami.

Los padl na tyto šťastné výherkyně, kterým moc gratulujeme a zasíláme knihu:

Kristýna Liptáková, Rajhradice

Aneta Sovadinová, Přelouč

Monika Ulrychová, Nová Paka

Ostatním soutěžícím ještě jednou děkujeme za účast a přejeme štěstí v další soutěži. :-)

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.8.2019 06:56

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze