Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Šmudla cestovatel

Autor: Helena Andrlová

O inteligenci křížené rasy pejsků bylo už mnoho napsáno. Taková pouliční směs získá mnoho genetických znaků, z nichž každý má své plus i minus, jako u lidí. Je všeobecně známo, že v oblastech s malou migrací obyvatelstva nalezneme daleko méně inteligentních jedinců než v oblastech s velkou migrací - tzv. míchání krve.

Ilustrační foto
Zdroj: Internet

Zvířátka mají tu „výhodu", že mohou provozovat sex vždy a všude, co navíc, po sexu běží dál a nemusí platit alimenty. Platí pouze páníčkové vytvoří-li jejich miláček nápadné xero jeho psí osobnosti u papírově chráněné fenky s bohatým rodokmenem.

Šmudla cestovatel byl hladkosrstý kříženec pudla s labradorem, vzácná kombinace genů. Na svých venčících cestách neběhal po městě, ale jezdil autobusem, každý den do jiného obvodu města. Protože to byl pes mojí babičky, nastoupil se mnou i přes můj odpor do autobusu, usedl vedle řidiče u čelního skla a pozoroval ruch velkoměsta.

K mé radosti dělal, že mne nezná, což mne uchránilo od pokuty za cestování se psem bez obojku a košíku. Napjatě jsem čekala, co udělá, až dojedu na konečnou stanici. K mému údivu vystoupil o dvě stanice dřív. Po příchodu domů jsem hned zavolala svojí babičce, že se Šmudla ztratil a vyprávěla jí, jak se mnou nastoupil do autobusu. Ta se jen zasmála a řekla: „Dnes je přece středa, to jezdí „17“ sedmnáctkou!

Správná genetická kombinace dokáže zázraky, ale co se stane, až chromozom X potká v internetové kavárně chromozom Y............???

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Helena Andrlová

Autor: Helena Andrlováporadce pro sociální záležitosti, dobrovolník pro práci s handicapovanými lidmi

Helena Andrlová pracovala více než 20 let v pedagogicko-psychologické poradně a věnovala se práci s dětmi. V posledních letech pracuje jako dobrovolník pro neziskové organizace, zorganizovala několik výstav tvorby handicapovaných dětí, úzce spolupracuje s polskou nadací Anny Dymnej (www.mimowszystko.org).

Motto: „Mou životní náplní je práce pro handicapované děti a pomoc lidem v životní nouzi. Za svůj život jsem nashromáždila velké množství příběhů a jsem ráda, že mám díky Světu homeopatie možnost podělit se o své příběhy a zkušenosti s Vámi“. 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 5.12.2022 16:25

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze