Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Šmudla cestovatel

Autor: Helena Andrlová

O inteligenci křížené rasy pejsků bylo už mnoho napsáno. Taková pouliční směs získá mnoho genetických znaků, z nichž každý má své plus i minus, jako u lidí. Je všeobecně známo, že v oblastech s malou migrací obyvatelstva nalezneme daleko méně inteligentních jedinců než v oblastech s velkou migrací - tzv. míchání krve.

Ilustrační foto
Zdroj: Internet

Zvířátka mají tu „výhodu", že mohou provozovat sex vždy a všude, co navíc, po sexu běží dál a nemusí platit alimenty. Platí pouze páníčkové vytvoří-li jejich miláček nápadné xero jeho psí osobnosti u papírově chráněné fenky s bohatým rodokmenem.

Šmudla cestovatel byl hladkosrstý kříženec pudla s labradorem, vzácná kombinace genů. Na svých venčících cestách neběhal po městě, ale jezdil autobusem, každý den do jiného obvodu města. Protože to byl pes mojí babičky, nastoupil se mnou i přes můj odpor do autobusu, usedl vedle řidiče u čelního skla a pozoroval ruch velkoměsta.

K mé radosti dělal, že mne nezná, což mne uchránilo od pokuty za cestování se psem bez obojku a košíku. Napjatě jsem čekala, co udělá, až dojedu na konečnou stanici. K mému údivu vystoupil o dvě stanice dřív. Po příchodu domů jsem hned zavolala svojí babičce, že se Šmudla ztratil a vyprávěla jí, jak se mnou nastoupil do autobusu. Ta se jen zasmála a řekla: „Dnes je přece středa, to jezdí „17“ sedmnáctkou!

Správná genetická kombinace dokáže zázraky, ale co se stane, až chromozom X potká v internetové kavárně chromozom Y............???

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Helena Andrlová

Autor: Helena Andrlováporadce pro sociální záležitosti, dobrovolník pro práci s handicapovanými lidmi

Helena Andrlová pracovala více než 20 let v pedagogicko-psychologické poradně a věnovala se práci s dětmi. V posledních letech pracuje jako dobrovolník pro neziskové organizace, zorganizovala několik výstav tvorby handicapovaných dětí, úzce spolupracuje s polskou nadací Anny Dymnej (www.mimowszystko.org).

Motto: „Mou životní náplní je práce pro handicapované děti a pomoc lidem v životní nouzi. Za svůj život jsem nashromáždila velké množství příběhů a jsem ráda, že mám díky Světu homeopatie možnost podělit se o své příběhy a zkušenosti s Vámi“. 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2021 09:17

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze