Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ O KNIHU - Vaše zkušenosti s homeopatií

Autor: Redakce

Jak jsme již včera zmiňovali, vždy máme radost, když se k nám dostane pozitivní zpětná vazba. Rádi bychom vás povzbudili, abyste se o své zkušenosti s homeopatií podělili i s ostatními čtenáři a pomohli nám tak šířit osvětu. Proto jsme pro vás připravili další soutěž!

Ilustrační foto

Vaším úkolem bude sepsat svůj příběh, kdy homeopatie pomohla vám nebo vašim domácím mazlíčkům vyřešit nějaké fyzické či psychické potíže. Popište své zkušenosti s homeopatií, který lék vám pomohl, a případně přidejte fotografie.

Tři vylosovaní výherci získají praktickou příručku o šetrné léčbě běžných dětských potíží Homeopatie a děti, jejímž autorem je pediatr a zkušený odborník v homeopatii MUDr. Tomáš Karhan.

Svůj příběh prosím zašlete do neděle 3. 9. 2017 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – HOMEOPATIE.

Zasláním svého příběhu na uvedený e-mail dáváte souhlas s jeho zveřejněním na webovém portálu Svět homeopatie.cz. 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.1.2020 02:36

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze