Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ O KNIHU - Vaše zkušenosti s homeopatií

Autor: Redakce

Jak jsme již včera zmiňovali, vždy máme radost, když se k nám dostane pozitivní zpětná vazba. Rádi bychom vás povzbudili, abyste se o své zkušenosti s homeopatií podělili i s ostatními čtenáři a pomohli nám tak šířit osvětu. Proto jsme pro vás připravili další soutěž!

Ilustrační foto

Vaším úkolem bude sepsat svůj příběh, kdy homeopatie pomohla vám nebo vašim domácím mazlíčkům vyřešit nějaké fyzické či psychické potíže. Popište své zkušenosti s homeopatií, který lék vám pomohl, a případně přidejte fotografie.

Tři vylosovaní výherci získají praktickou příručku o šetrné léčbě běžných dětských potíží Homeopatie a děti, jejímž autorem je pediatr a zkušený odborník v homeopatii MUDr. Tomáš Karhan.

Svůj příběh prosím zašlete do neděle 3. 9. 2017 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – HOMEOPATIE.

Zasláním svého příběhu na uvedený e-mail dáváte souhlas s jeho zveřejněním na webovém portálu Svět homeopatie.cz. 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 24.4.2019 12:07

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze