Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Známe výherce SOUTĚŽE O KNIHU - PSI A KOČKY

Autor: Redakce

Prázdniny se nám přehouply do druhé poloviny a vy jste měli možnost zasoutěžit si o pěknou knihu "POZNÁVÁME HOMEOPATII - Jak šetrně léčit psy a kočky“. Jste zvědaví, na koho se usmálo štěstí? :-) 

Ilustrační foto

Tentokrát se soutěžní otázka týkala čtyřnohých členů rodiny. Ptali jsme se vás, jaký homeopatický lék můžete svému zvířecímu mazlíčkovi podat, pokud se přehřeje při pobytu na slunci a dostane úpal? Správná odpověď byla za b) Belladonnu.

Šťastnými výherci se stávají:

Magdalena Dudková, Polička
Hana Hynčicová, Zlín
Hynek Tomsa, Všeň

Srdečně blahopřejeme a přejeme, ať se kniha líbí a najdete v ní potřebné informace.

Ostatním soutěžícím děkujeme za účast a nezoufejte, stále máte možnost zúčastnit se fotosoutěže - vaším úkolem je poslat nám fotografie, kam všude s vámi cestoval náš časopis Okénko do Světa homeopatie. Již nyní pro vás připravujeme také další soutěž o zajímavou knihu. Přejeme hodně štěstí!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 12.12.2019 04:26

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze