Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Známe výherce SOUTĚŽE O KNIHU - PSI A KOČKY

Autor: Redakce

Prázdniny se nám přehouply do druhé poloviny a vy jste měli možnost zasoutěžit si o pěknou knihu "POZNÁVÁME HOMEOPATII - Jak šetrně léčit psy a kočky“. Jste zvědaví, na koho se usmálo štěstí? :-) 

Ilustrační foto

Tentokrát se soutěžní otázka týkala čtyřnohých členů rodiny. Ptali jsme se vás, jaký homeopatický lék můžete svému zvířecímu mazlíčkovi podat, pokud se přehřeje při pobytu na slunci a dostane úpal? Správná odpověď byla za b) Belladonnu.

Šťastnými výherci se stávají:

Magdalena Dudková, Polička
Hana Hynčicová, Zlín
Hynek Tomsa, Všeň

Srdečně blahopřejeme a přejeme, ať se kniha líbí a najdete v ní potřebné informace.

Ostatním soutěžícím děkujeme za účast a nezoufejte, stále máte možnost zúčastnit se fotosoutěže - vaším úkolem je poslat nám fotografie, kam všude s vámi cestoval náš časopis Okénko do Světa homeopatie. Již nyní pro vás připravujeme také další soutěž o zajímavou knihu. Přejeme hodně štěstí!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.1.2018 10:37

COPYRIGHT © 2010 - 2018 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze