Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Známe výherce SOUTĚŽE O KNIHU - PSI A KOČKY

Autor: Redakce

Prázdniny se nám přehouply do druhé poloviny a vy jste měli možnost zasoutěžit si o pěknou knihu "POZNÁVÁME HOMEOPATII - Jak šetrně léčit psy a kočky“. Jste zvědaví, na koho se usmálo štěstí? :-) 

Ilustrační foto

Tentokrát se soutěžní otázka týkala čtyřnohých členů rodiny. Ptali jsme se vás, jaký homeopatický lék můžete svému zvířecímu mazlíčkovi podat, pokud se přehřeje při pobytu na slunci a dostane úpal? Správná odpověď byla za b) Belladonnu.

Šťastnými výherci se stávají:

Magdalena Dudková, Polička
Hana Hynčicová, Zlín
Hynek Tomsa, Všeň

Srdečně blahopřejeme a přejeme, ať se kniha líbí a najdete v ní potřebné informace.

Ostatním soutěžícím děkujeme za účast a nezoufejte, stále máte možnost zúčastnit se fotosoutěže - vaším úkolem je poslat nám fotografie, kam všude s vámi cestoval náš časopis Okénko do Světa homeopatie. Již nyní pro vás připravujeme také další soutěž o zajímavou knihu. Přejeme hodně štěstí!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.2.2019 08:36

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze