Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Ucpané slzní kanálky – osobní zkušenost

Autor: Redakce

Velmi nás těší, že čas od času dostaneme zpětnou vazbu od našich čtenářů, kteří využívají naši internetovou homeopatickou poradnu nebo jsou pacienty našich spolupracujících lékařů a podělí se s námi o své zkušenosti s homeopatickou léčbou. Moc bychom jim touto cestou chtěli poděkovat. Zpětná vazba je pro naši práci velmi důležitá, dává nám chuť do dalších kroků a projektů a pomáhá šířit osvětu a inspirovat ostatní k využívání této šetrné a netoxické léčebné metody.

Ilustrační foto

O jeden z příběhů, kdy nám maminka Tereza popsala své zkušenosti s homeopatií u ucpaných slzných kanálků, se s vámi nyní podělíme.

„Dcerka na výtok z očí trpěla snad už od narození. Jakmile se jí spustila rýma, tak jí začalo téct i z očí. Po zkušenosti se starším synem, který měl podobné problémy jako miminko, jsem se rozhodla přeskočit fázi antibiotických mastiček a čištění kanálků. Nakonec mu totiž pomohla až homeopatika. To jsem ale za tu dobu zapomněla a měla jsem pocit, že mu to „přestalo samo“.

K akci mě donutila až akutní situace, kdy se dcera vzbudila se slepenýma očima. Dle rychlé rady MUDr. Evy Kettmannové jsme nasadili: SILICEA 9 C a PULSATILLA 9 C a lokálně potírali koloidním stříbrem. Už druhý den bylo patrné zlepšení a po týdnu problémy zmizely úplně.

Nyní je to již více než měsíc, a ač už jsme prodělali další rýmu, objevil se výtok jen minimálně (v tomto případě mi byla doporučena SILICEA 30 C jednorázově).

Ing. Tereza Kutínová, programátorka“

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 25.10.2020 03:11

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze