Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Ucpané slzní kanálky – osobní zkušenost

Autor: Redakce

Velmi nás těší, že čas od času dostaneme zpětnou vazbu od našich čtenářů, kteří využívají naši internetovou homeopatickou poradnu nebo jsou pacienty našich spolupracujících lékařů a podělí se s námi o své zkušenosti s homeopatickou léčbou. Moc bychom jim touto cestou chtěli poděkovat. Zpětná vazba je pro naši práci velmi důležitá, dává nám chuť do dalších kroků a projektů a pomáhá šířit osvětu a inspirovat ostatní k využívání této šetrné a netoxické léčebné metody.

Ilustrační foto

O jeden z příběhů, kdy nám maminka Tereza popsala své zkušenosti s homeopatií u ucpaných slzných kanálků, se s vámi nyní podělíme.

„Dcerka na výtok z očí trpěla snad už od narození. Jakmile se jí spustila rýma, tak jí začalo téct i z očí. Po zkušenosti se starším synem, který měl podobné problémy jako miminko, jsem se rozhodla přeskočit fázi antibiotických mastiček a čištění kanálků. Nakonec mu totiž pomohla až homeopatika. To jsem ale za tu dobu zapomněla a měla jsem pocit, že mu to „přestalo samo“.

K akci mě donutila až akutní situace, kdy se dcera vzbudila se slepenýma očima. Dle rychlé rady MUDr. Evy Kettmannové jsme nasadili: SILICEA 9 C a PULSATILLA 9 C a lokálně potírali koloidním stříbrem. Už druhý den bylo patrné zlepšení a po týdnu problémy zmizely úplně.

Nyní je to již více než měsíc, a ač už jsme prodělali další rýmu, objevil se výtok jen minimálně (v tomto případě mi byla doporučena SILICEA 30 C jednorázově).

Ing. Tereza Kutínová, programátorka“

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 14.8.2020 09:54

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze