Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ o knihu: POZNÁVÁME HOMEOPATII - Jak šetrně léčit psy a kočky!

Autor: Redakce

Série soutěží se Světem homeopatie.cz pokračuje, na své si nyní můžou přijít milovníci zvířecích mazlíčků! :-) 

Ilustrační foto

Léto a sezóna dovolených je v plném proudu. V poslední době stále přibývá rodin, které s sebou berou i svého čtyřnohého mazlíčka. V dnešní době to již není žádný problém. Po splnění povinných očkování, označení mikročipem a vybavení petpasu, může váš pes či kočka cestovat takřka po celé Evropě.

Jistě chcete pro svého chlupatého člena rodiny tu nejlepší péči. Věděli jste, že homeopatické léky působí u zvířat stejně jako u lidí? Více se o této tématice dozvíte ve výborné knize dvojice veterinářů MVDr. Michaely Švaříčkové a MVDr. Václava Holzbauera pod názvem „POZNÁVÁME HOMEOPATII - Jak šetrně léčit psy a kočky“.

Kniha je reakcí na stále se zvyšující zájem chovatelské veřejnosti o homeopatickou léčbu. V knize naleznete přehled nejčastějších onemocnění a úrazů. Nechybí také právě kapitola o cestování se psem a kočkou a dozvíte se také, jak by měla být vybavena Vaše domácí lékárnička a další rady, které v životě se svým domácím mazlíčkem jistě využijete!

Dnešní soutěžní otázka zní:

Jaký homeopatický lék můžete svému zvířecímu mazlíčkovi podat, pokud se přehřeje při pobytu na slunci a dostane úpal?

a) Chamomillu
b) Belladonnu
c) Sepii

Nápovědu můžete nalézt v článku: Plánujete dovolenou se psem?

Odpovědi na soutěžní otázku zasílejte do neděle 6.8.2017 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – KNIHA PSI A KOČKY. Tři z vás, kteří nám zašlou správnou odpověď, získají zmiňovanou knihu „POZNÁVÁME HOMEOPATII - Jak šetrně léčit psy a kočky“. 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 17.2.2020 08:52

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze