Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

SOUTĚŽ o knihu: POZNÁVÁME HOMEOPATII - Jak šetrně léčit psy a kočky!

Autor: Redakce

Série soutěží se Světem homeopatie.cz pokračuje, na své si nyní můžou přijít milovníci zvířecích mazlíčků! :-) 

Ilustrační foto

Léto a sezóna dovolených je v plném proudu. V poslední době stále přibývá rodin, které s sebou berou i svého čtyřnohého mazlíčka. V dnešní době to již není žádný problém. Po splnění povinných očkování, označení mikročipem a vybavení petpasu, může váš pes či kočka cestovat takřka po celé Evropě.

Jistě chcete pro svého chlupatého člena rodiny tu nejlepší péči. Věděli jste, že homeopatické léky působí u zvířat stejně jako u lidí? Více se o této tématice dozvíte ve výborné knize dvojice veterinářů MVDr. Michaely Švaříčkové a MVDr. Václava Holzbauera pod názvem „POZNÁVÁME HOMEOPATII - Jak šetrně léčit psy a kočky“.

Kniha je reakcí na stále se zvyšující zájem chovatelské veřejnosti o homeopatickou léčbu. V knize naleznete přehled nejčastějších onemocnění a úrazů. Nechybí také právě kapitola o cestování se psem a kočkou a dozvíte se také, jak by měla být vybavena Vaše domácí lékárnička a další rady, které v životě se svým domácím mazlíčkem jistě využijete!

Dnešní soutěžní otázka zní:

Jaký homeopatický lék můžete svému zvířecímu mazlíčkovi podat, pokud se přehřeje při pobytu na slunci a dostane úpal?

a) Chamomillu
b) Belladonnu
c) Sepii

Nápovědu můžete nalézt v článku: Plánujete dovolenou se psem?

Odpovědi na soutěžní otázku zasílejte do neděle 6.8.2017 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – KNIHA PSI A KOČKY. Tři z vás, kteří nám zašlou správnou odpověď, získají zmiňovanou knihu „POZNÁVÁME HOMEOPATII - Jak šetrně léčit psy a kočky“. 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 29.1.2022 03:18

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze